2733
2734
عنوان

خیلی وحشت دارم

236 بازدید | 22 پست

از بالا آوردن

خیلی می‌ترسم از استفراغ

وای

یعنی هر وقت تهوع می‌گیرم تن و بدنم میلرزه، واقعا می‌لرزه

مثل الان

لعنت به حالت تهوع

کاش میشد معده‌مو خودجوش برم در بیارم با رضایت خودم

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

ای بابا حالت تهوع اونقدرم ترسناک نیست که میگی

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

زنجبیل بخور 

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای برای من خیلی ترسناکه

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
زنجبیل بخور 

رفلاکس دارم زنجبیل برام بده بدبختیام یکی دوتا نیست که

رفلاکس دارم زنجبیل برام بده بدبختیام یکی دوتا نیست که

ای بابا 

خدا سلامتی بده 

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
من قبلاً اینقدر وحشت داشتم که میاوردم بالا گریه میکردم😂😅

منم همینجورم الان دارم زار میزنم التماس به خدا و پیغمبر که بالا نیارم

الان دیگه نمی‌ترسی؟ چی‌کار کردی؟

وای برای من خیلی ترسناکه

من رابطم خوبی دارم، هر وقت اراده کنم بالا میارم🤣🤣🤣

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

پسرمنم اونجوریه فوبیای استفراغ داره

اونقد میلرزه  یعنی  فک کنم این حالت از  خود استفراغ ب مراتب سختتر و وحشتناک تره براش 

هزار بار میگم استفراغ هم مثل  نفس گشیدن عطسه کردن سکسکه کردن  یک فرایند خود ب خود  بدنه.  خودتو رها میکنی 

اون خودش طبق مکانیزم خودش میاد بالا نترس فاصله معدت تا دهنت  یک فرسخ نیس زود میاد میریزه و تو قرار نیست نه فشاری بیاری نه اونو کنترل کنی  هزار بار ازینطرف ب اون طرف  یبارم ازون طرف ب این طرف

نه منم اینطوری ام اون سری تمام بیمارستان رو بهم ریختم بخاطر تهوع دکتر گفت چه خبرته.این مسخره بازیا چیه اما واقعا داشتم می مردم وقتی تهوع میگیرم از شدت ترس نیلرزم

منم متنفرم 

تو کل ۲۳ سال عمرم‌ شاید ۵ بار استفراغ کردم 

چون میترسم .. جلوشو میگیرم 

چقدرم دردناکههه 

ولی اخرین بار دیشب بود داشتم از معده درد میمردم دیگه بزووور خودمو قانع کردم ک باید بالا بیاری و تحمل کنی🥲

ب محض بالا اوردن هم خوب شدم 

بنظرم دعای تو یه فرکانس مثبته که قطعا تو زندگیم تاثیر داره پس ازت میخوام واسه رسیدن به زندگی دلخواهم دعا کنی🥺❤️
2706