2733
2734
من برام مهم نیست یعنی هست ولی نه اونقدری ک احتمالا برای شما مهم بوده من فقط میخام بدونم کلا از پدر خ ...

نمیدونم والله در هر صورت خدا دلت رو شاد کنه 

من که وقتی بیماریش رو فهمیدم فکر کردم آخر دنیاست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم متاسفم که این و میشنوم  متاسفانه متاستاز به کبد دیگه یه جورایی اخرین مرحله هست  بخ ...

دکتر گفت پرتو درمانی نمیخاد فک کنم دیده بی فایدس ولی من زیاد ناراحت نیستم البته خوشحالم نیستم کاملا خنثی ام اگ خدا میخاد خوب بشه ولی من برام فرقی نداره 

دایی من مشکل شما رو داشت بگم ناراحت میشی به کبد که برسه تمامه نهایت یک ماه دیگه مگر معجزه بشه دایی ...

خب منم فقط میخام بدونم تا دستم باشه تغییرات ناگهانی رو والا برام قابل قبوله شنیدن واقعیت

دکتر گفت پرتو درمانی نمیخاد فک کنم دیده بی فایدس ولی من زیاد ناراحت نیستم البته خوشحالم نیستم کاملا ...

عزیزم نمیدونم چی بهت بگم 

امیدوارم خدا به دلت ارامش بده 

گذشته را نمیدونم چیه 

خودم میگم پدر اسمش هم برای بچه ها اعتباره 

ولی بازم دعا میکنم براتون بمانند هر چند ازشون ناراحت و دل شکسته اید

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
خب منم فقط میخام بدونم تا دستم باشه تغییرات ناگهانی رو والا برام قابل قبوله شنیدن واقعیت

عزیزم سعی کن به علایق پدرت توجه کنی براش چیزایی که دوست داره بخر باهاش حرف بزن خدا بهت صبر عظیم بده واقعا سخته ولی چاره ای جز پذیرش نداریم

نمیدونم والله در هر صورت خدا دلت رو شاد کنه  من که وقتی بیماریش رو فهمیدم فکر کردم آخر دنیاست

شما حتما پدرتون مهربون بوده نه مث پدر من ک خودم هزاران بار دعا کردم بمیره حتی شاید دعای من گرفته از بس منو کتک زد از بس فهش داد از بس توهین کرد تحقیر کرد البته الان ک مریض شده اخلاقش خوب شده برای همین اگ خدا میخاد خوب بشه خیلی هم با خودم کلنجار رفتم ک ببخشمش ولی آخرشم نتونستم ببخشم 

عزیزم چون خیلی احساساتی با موضوع برخورد نمیکنی میگم بهت

ریه و کبد خیلی خطرناکن و وقتی دکتر پرتو و کموتراپی نداده یعنی نمیخواد دیگه اذیتش کنه 

خدا به دلی که دریاست🌊 کشتی میده🛳️
عزیزم سعی کن به علایق پدرت توجه کنی براش چیزایی که دوست داره بخر باهاش حرف بزن خدا بهت صبر عظیم بده ...

مگه اون به علایق من توجه کرد ؟؟ جز کتک زدن و فحاشی چیکار کرد برام ؟؟؟ من اصن غمگین نیستم نه اینک بگم خوشحالم اصلا به مرگش راضی نیستم ولی موقع هایی ک کتکم میزد از ته دلم نفرینش میکردم

خب شما پدرتون چقدر موندن؟

عزیزم مادربزرگ من بعددوماه فوت شد انشالله خداشفاش باباتوبده

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706