2752
2734

خواهر گلم عزیزم منم بابام از نوع معده وخیم داشته 

به کبد که رسید دوهفته زمان برد 

منم خنثی بودم یعنی ادم خوبی بودا جوونیم اذیتای پدرانشو کرده بود ولی اون ازپا افتادگیشو که دیدم به تمام زحمتایی که برام کشید بخشیدم خواهرمنم از من خنثی تر یعنی اون بیشتر اذیت شد ولی بعد از رفتن پدرمون تازه فهمیدیم بی پدر شدن خیییییییلی دردناکه حتی الان که دارم اینو برات مینویسم اشکم تو چشامه ، انشالله که پدرت بیشتر از اینا زنده بمونه ولی تا هست کنارش باش بعدا باوجود تمام بدی هایی که بهت کرده بازم دلت میخواد که کاش وجود داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اووووه چق کینه اییی بابای منم خیلی حساس رو این مسائل چندین بارم بدجور کتکم زده ولی من از صمیم قلبم ب ...

این چ عشقیه ک اینجوری معشوقش رو میزنه منو چند بار نزدیک بود خفه کنه و اگ خاهرم نبود الان مرده بودم تهشم میگفتن پدر بود کشت دستش درد نکنه حالا کتک هارو میشه بخشید ولی توهین هارو نه روزی صد بار میگفت هرزه ای زیر همه ای چجوری اینو ببخشم؟ 

اولین باره یه تاپیک انقد منو تحت تاثیر قرار میده پدر منم در حق من خیلی ظلم کرد کتکم زد تهمت زد از فکر اینکه به همچنین سرنوشتی دچار بشه و‌من نتونم قلبا ببخشمش یه حال بدی شدم قلبم سنگین شده،خدا بهت ارامش بده عزیزم فقط اگه ازت خواست حلالش کنی گوش کن به خواسته ش،بخاطر خودت فقط،که نکنه چن سال بعد بابت این لحظه پشیمون بشی عزیزم

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
خواهر گلم عزیزم منم بابام از نوع معده وخیم داشته  به کبد که رسید دوهفته زمان برد  منم خن ...

من کنارشم کل درمانش دست منه اصلا هم به روش نمیارم ولی برام مهم نیست چی بشه 

اولین باره یه تاپیک انقد منو تحت تاثیر قرار میده پدر منم در حق من خیلی ظلم کرد کتکم زد تهمت زد از فک ...

حتی ی بار سعی نکرد ازم طلب بخشش کنه هنوزم معتقده حقم بوده ولی چراش رو نمیدونم 

سنی نداری ی جوری گفتی فکر کردم چهل رو رد کردی  از حالا ببعد ازدواج کن  پدرم نهایتا تا دو ...

عزیزم کاش اگ سالم نیستن بچه نیارن نه بیارن و آینده اش رو تباه کنن مث یه هرزه باهاش رفتار کنن کتکش بزنن به مرگ خودش راضی بشه

حتی ی بار سعی نکرد ازم طلب بخشش کنه هنوزم معتقده حقم بوده ولی چراش رو نمیدونم 

تمام تهمتهایی که بابت کار نکرده بهم زده بود و گتکم زده بود همونکارارو خاهرم که بزرگ شد به سرش آورد ولی از پس اون برنیومد هه کتکاش مال منه مظلوم بود 

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
تمام تهمتهایی که بابت کار نکرده بهم زده بود و گتکم زده بود همونکارارو خاهرم که بزرگ شد به سرش آورد و ...

وای دقیقا منم خاهرم برا خودش هر کاری کرد کتک هاش رو من بدبخت کشیدم من هر سال نذر میکردم بمیره خیلی اذیتم کرد خیلی 

عزیزم کاش اگ سالم نیستن بچه نیارن نه بیارن و آینده اش رو تباه کنن مث یه هرزه باهاش رفتار کنن کتکش بز ...

حآلا که داره میمیره خوب بشو هم نیست 

تو زندگی کن انقدر هم نگو سنم بالاس فلان تاپیکاتو خوندم