2733
2734
عنوان

مامانایی ک کلاس اولی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 52 پست
یعنی لجبازی و حرف گوش نکردن و حاظر جوابی نداره؟

تو درس چرا مثلا میگم بنویس میگه بلدم بعدم بلد نیست یا برمیداره با مداد نوک چمهن مینویسه هرچی میگم تراش کن گوش نمیده منم داد میزم برگشو پاره میکنم میگم اصلا ننویس دیگه برعکس میشه با گریه التماسم میکنه بیا بگو بنویسم

تجربه یه مامان که دوتا بچه مدرسه ای داره : 😊 به درس و مشق بچه هاتون در عمل اهمیت بدید . در عمل یعن ...

من درسش اصلا برام مهم نیس رفتارش خیلی آزارم میده لجبازه حرف گوش کن نیس بلبل زبونه

خدایا فقط بهم آرامش و صبر زیاد بده چیزایی ک واقعا لازمشون دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو درس چرا مثلا میگم بنویس میگه بلدم بعدم بلد نیست یا برمیداره با مداد نوک چمهن مینویسه هرچی میگم تر ...

دختر من خارج از درس خیلی آزارم میده

یه وقتایی  اینقدرمهربون وشیرین ودوست داشتنیه.هر چی بگم سریع انجام میده.اتاقشو مرتب میکنه مشقاشو سریع مینویسه. وای بعضی وقتها هم اینقدر حرصم میده که دلم میخواد بزنمش.هرچی بهش میگم انگار بادیوار حرف میزنم.مشقشم میذاره صبح هول هولکی مینویسه.

پارسا پسرمامان😍
2731
نه بابا کدوم معلمی بچه رو با یه امتحان میسنجه  کیفی توصیفی هست طول ترم سنجیده شدن

معلم دختر من گفت این هفته هرروز یه املا میگیرم هرکدوم بهتر شد همونو میزارم هرکس یه جوره برای همه نسخه نپیچید

خواهرزاده منم همینه... مامان دوستش میگفت بچم گفته من دیگه با سواد شدم بابا بزارتم سرکار تا همینجا مدرسه بسه😂 اون یکی میگفت امتحان چیه من دیگه بلدم بنویسم بخونم خانوم قبلا امتحان ازمون گرفته! 

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
یه وقتایی  اینقدرمهربون وشیرین ودوست داشتنیه.هر چی بگم سریع انجام میده.اتاقشو مرتب میکنه مشقاشو ...

وقتای شیرین دختره من خیلی کمتر از وقتای حرص دادنش هسش

دختر من خارج از درس خیلی آزارم میده

نه من دخترم خارج از درس خوبه فقط تو درس افتضاح البته نظام اموزشی هم خیلی چرت شده ما مثلا ه میگفتیم الان میگن ا دوستی بچه قاطی میکنه

2740
خواهرزاده منم همینه... مامان دوستش میگفت بچم گفته من دیگه با سواد شدم بابا بزارتم سرکار تا همینجا مد ...

دختر منم رزمی کار میکنه مسابقات دارن میگه برم مدرسه به باشگاهم لطمه میخوره

نه من دخترم خارج از درس خوبه فقط تو درس افتضاح البته نظام اموزشی هم خیلی چرت شده ما مثلا ه میگفتیم ا ...

یه سری رفتاراش تو توتاپیکام هسش اگر حوصله داری میخونی یه راهنمایی بهم بدی

استارتر دخترت مدرسه دولتیه؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
یعنی لجبازی و حرف گوش نکردن و حاظر جوابی نداره؟

برا منم اولی

لج بازی داره حاضر جوابی

اهل ی بشری شده. بنظرم تاثیر محیط و دوستاش

درسش خوبه ی مقدار دیکته اش پایین بالا میشد ک ی هفته با۶اش کار کردم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
2706