2752
2734
عنوان

مامانایی ک کلاس اولی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 52 پست
برا منم اولی لج بازی داره حاضر جوابی اهل ی بشری شده. بنظرم تاثیر محیط و دوستاش درسش خوبه ی مقدار ...

گاهی منو با رفتارش ب مرز سکته میرسونه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
وقتای شیرین دختره من خیلی کمتر از وقتای حرص دادنش هسش

.وقتی اعصابتو خرد میکنه  شاید میخواد به نحوی جلب توجه کنه. حتی اگر شده جلب توجه منفی.یعنی حاضره کتک بخوره ولی جلب توجه کنه....وقتی کاراش حرصتو درمیاره.یه تذکر بده وبعد دیگه توجه نکن. بذار عواقب کاراش رو خودش تجربه کنه.پسرمن وقتی میاد خونه لباسش رو میندازه یه گوشه ونمیذاره سرچوب لباسی.هرجی بهش کفتم توجه نکرد. یک روز صبح هرچی دنبال شلوارش میگشت پیدانمیکرد اینقدر اشک ریخت که توروخدا بیا پیداکن الان سرویسم میاد. منم توجه نکردم.گفتم بارها بهت کفته بودم..

پارسا پسرمامان😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من درسش اصلا برام مهم نیس رفتارش خیلی آزارم میده لجبازه حرف گوش کن نیس بلبل زبونه

اون دیگه برخاسته از روش تربیتی هست اگر قاطعیت نداشته باشی اینجوری میشه . اهرم قدرت باید دست پدر و مادر باشه جلوی بچه اگر شل بگیری سو استفاده گر میشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
 .وقتی اعصابتو خرد میکنه  شاید میخواد به نحوی جلب توجه کنه. حتی اگر شده جلب توجه منفی.یع ...

خو اون لحظه چجور جلوی اعصبانیتت رو میگیری

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
گاهی منو با رفتارش ب مرز سکته میرسونه

یه مدت بگو برای رفتارهات منم میخوام مثل خودت باشم تا ببینی چقدر رفتارت بده مثل خودش لجبازی کن باهاش وقتی حرف زد در گوشتو بگیر کم محلیش کن باهاش حالت قهر باش تا متوجه بشه 

برا درس؟؟ اول سال خیلی مشکل داشتم باهاش ولی الان بهتره حساسیت من کمتر شده اونم وظیفشو میدونه

ن رفتاری یه سری رفتاراش تو بعضی تاپیکام هسش اگر حوصله داری میخونی یه راهنمایی بهم بدی

اون دیگه برخاسته از روش تربیتی هست اگر قاطعیت نداشته باشی اینجوری میشه . اهرم قدرت باید دست پدر و ما ...

دختر من بچگیش یعنی تا همین پارسال خیلی ارووم بود. الان هر چی میره جلوتر لجبازتر میشه. عصبی تر میشه

مخصوصا از وقتی خواهر کوچولوش بدنیا اومد. حسادت بهش اصلا نداره خیلی باهاش خوبه ولی اون زورگوتر

فقط سر وسایل و تلویزیون دیدن بهم خیلی میپرن. اون ۳سالش و این ۷

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
من داد میزنم بعد ادمی بودم که خیلی بی خیال بودم و اصلا عصبانی نمیشدم ولی سر درسش دادم در میاد 

حالا من درسش زیاد برام مهم نیس دروغ گفتن لجبازی کردن احوال پرسی کردن با دیگران مسئولیت پذیر بودنش اینا خیلی رو مخمه ک هیچکدومم درست انجام نمیده

دختر من بچگیش یعنی تا همین پارسال خیلی ارووم بود. الان هر چی میره جلوتر لجبازتر میشه. عصبی تر میشه ...

وای دختره منم هرچی میره جلوتر عصبی تر و لجباز تر میشه

2706