2733
2739
عنوان

شوهرم میره سرقرار

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 113 پست
دارم میسوزم قلبم شکست ه به بچه یه ماهم دارم شیر میدم صدای هق هقم و بچه هام شنیدند و ناراحت شدند  ...

یه مدت بخودت فرصت بده عزیزم

یه مدت گریه کن ناراحتی بکش  یه مدت تو خودت باش و نقاهت بکش ولی فقط واسه یه مدت کوتاه فرصت داری زندگی قبلی رو بالا بیاری بعدش دیگه اون زندگی و خود قبلیتو باید اب بزنی جارو کنی بندازی سطل اشغال  بعدش بازیافت کن خودتو از قبل بهتر! 

ای خدا اینقدر براش شیرین شده که منو کلا فراموش کرده یادم نمیاد اخرین بار کی بغلم کردو گفت دوست دارم ...

شیر استرس نده به بچه گناه داره ارامشتو حفظ کن سخته میدونم منو مادرم تجربه کردیم 

من روانی شدم سر خیانت بابام 

ولی نماز شب میخوندم هرشب سوره یاسین میخوندم خدا خیلی بهم صبرو طاقت داد

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط میتونم برات دعا کنم و دعا کنم جوری سرش به سنگ بخوره بیاد التماستو کنه

قلبم شکسته زنه یکی دوسالش که نیستم سیزده ساله اومدم تو خونش از سن کمم ازش بچه دارم زحمتش رو کشیدم اخر هم منو فروخته به یه... 

یه مدت بخودت فرصت بده عزیزم یه مدت گریه کن ناراحتی بکش  یه مدت تو خودت باش و نقاهت بکش ولی فقط ...

چیکار کنم بهم بگید ازش جدا بشم من عاشقش بودم اون عاشقم بود کثافت گند زد به همه چیز

2742
قلبم شکسته زنه یکی دوسالش که نیستم سیزده ساله اومدم تو خونش از سن کمم ازش بچه دارم زحمتش رو کشیدم اخ ...

عزیزم هیچکس نمیتونه درکت کنه تو شرایط سختی هستی

کاش وقتی ذات لاشی خودشو می‌شناخت حداقل سه تا بچه نمی‌آورد تو زندگیتون

امیدوارم فقط سرش بدجور به سنگ بخوره

آقایون دعوت به دوستی ندن
2740

ان شاءالله همه زن های صیغه ای و مردهای خیانتکار باهم برن زیر تریلی تیکه تیکه شن جنازشونم سگ و لاشخورا بخورن 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

اسی مدرک که نداری چیزی هم تو گوشیشندیدی از کجا مطمئنی زنه رو دیدی؟رو چ حساب این فکر کردی 

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
2706