2733
2734
هرگز این کار رو نکن و بدون تجویز پزشک هیج دارویی رو مصرف نکنید...مشکل یبوست بچه ها رو با مواد غذایی ...

هرچی دکتررفتم خوب نشد دارو استفاده میکنه فقط ی مدت خوب میشه بعد دوباره سیستمش برمیگرده خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو برگ انگور بخر سوپ درست کن یا قورمه سبزی درست کن یه ذره خورشت سوا کن تو یه قابلمه برگ تنکور بریز یه ذره بده بخوره حله ،تهرانی بگو برات برج بکنم بفرستم ،ولی یکی دو کیلو  بخر  ساقشو بزن بشور وند تکه کن تو خونه باید خشک بشه نور افتاب نخوره بستکی به حجم سوپت برگ‌بریز سوپ مثل همیشه درست کن سبزی اینا بریز مثل تو قایلمه سیسمونی هست نصف قاشق غذا خوری کافیه بده بخوره به مرور بدون تنبلی همیشه رودش درست میشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

من بچم و خودم و خواهر شوهرم و شوهرمو داداشامو با همین درست کردم الکی روده بچرو داغون نمن فقط یه مدت نر روز سوپ بده بعد بکنش یه روز درمیون بعد دو روز درمیون بع د سه ذوز تا قطع منی دیکه بچت یبوست نمیشه ختی فست فود بخوره یا زینک بخوره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

مایعات زیاد به بچه بده هر روز صب به لیوان آب جوشیده ولرم بده خوب میشه

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
هرچی دکتررفتم خوب نشد دارو استفاده میکنه فقط ی مدت خوب میشه بعد دوباره سیستمش برمیگرده خسته شدم

فقط سبک غذایی‌شو تغییر بده ....یه سری مواد غذایی رو حتما تا همیشه در برنامه غذایی روزانش قرار بده ...مصرف آلو لواشک بادوم زمینی اگر حساسیت نداره مصرف میوه و سبزی و نوشیدن آب فراوان  در طول زندگی همیشه داشته باشه

برو برگ انگور بخر سوپ درست کن یا قورمه سبزی درست کن یه ذره خورشت سوا کن تو یه قابلمه برگ تنکور بریز ...

تاحالا از برگ انگور استفاده نکردم یعنی بخرم خشک کنم بریزم تو غذا؟چه مدت جواب میده

با تغذیه درستش کن خانمی میشناسم  ۶۰ ساله از یبوست میناله هر روز صبح یدونه گردو میخوره هر چی بهش میگم یک هفته گردو نخور میگه نه گردو اکسیر جوانیه حالا به خاطر یبوست روده هاش داغونه و سنش حداقل ده ۱۵سال از همسایه‌اش بیشتر میزنه     گردو خرما شکلات هرچی با  آرد سفید درست میشه کیک وبیسکویت نون باگت و....فست فود  دارچین زنجبیل عسل سیر موز خرمالو زردآلو   الان اینارو یادمه همه گرمی یبوست میارن  انواع آلو زرشک بادمجون حبوبات و برنج خورشت بدون ادویه اش ها گلاب  اینا برای یبوست خوبن  

من بچم و خودم و خواهر شوهرم و شوهرمو داداشامو با همین درست کردم الکی روده بچرو داغون نمن فقط یه مدت ...

خدا کنه تو روخدا بگو یکم غلط املایی داشتی نفهمیدم پس برگ انگور بخرم خشک کنم تو غذاش بریزم؟ هرروز

تاحالا از برگ انگور استفاده نکردم یعنی بخرم خشک کنم بریزم تو غذا؟چه مدت جواب میده

الان همون تازشو خورد کن تو سوپ بده بخوره کم بریز ولی چون بوت کلا یبوست یکی دو کیلو بخر تهرانی مامانم تو خیاط داره برات بکنم اونم عین بچه خواهرم چون خودمم درد کشیدم بواسیر عمل کردم بچم از رودش خون اومد زیر یکسال بود درستش کردم به همه میکم چون بچه اذیت میشه، ببین اثلا شک نکن بچتم با دارو شیاف تنبل نکن ابن تنبل نمیکنه،همون سوپ همیشگی درست کن برگ بریز توش  تازه باید تقریبا یه مشت باشه ولی خشک یه قاشق بسه ریز ریز کن عین سبزی سوپت ،تازه مزش عوض میشه ولی خشک نه اکه زیاد نریزی نمیفهمه

خدا کنه تو روخدا بگو یکم غلط املایی داشتی نفهمیدم پس برگ انگور بخرم خشک کنم تو غذاش بریزم؟ هرروز

تو غذاش نه فقط سوپ و قورمه سبزی چون بچه بفهمن نمیخورن اگه بچت اینحوری نیست بهش بگو،اکه جیغ داد دل درد شدید داره نمی تونه صبر کنه تا غذا درست بشه بد مزه باشه میخوره تو یه لیوان بزرگ اب حوش بریز چندتا برگ با دستت چند تکه کن رنگش عوض شد بده بخوره شکمش راه میوفته نترس فقط اولش سخته یا ممکنه ته مدفوع اسهال بشه چند بعد دیکه اسهال نمیشه همون طبیعی دفع میکنه نه اینکه اسهال فقط بره نه این برگ کل روده هرچی تو بدنش غذا هست می خواد تخلیه کنه اینحوری میشه بعدش درست میشه دیگه اسهال نمیشه

2706