2752
2734
عنوان

شوهرم میره سرقرار

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 113 پست

صیغه یک سری شرایطی داره که شامل حال هر آدمی نمی‌شه.

اینطوری نیست که یه متن عربی رو بخونن و دِ بدو که رفتیم و تموم شد..!

نه خیر!

صیغه شامل هر آدمی نمی‌شه، ولی شرط و شروط داره انجامش 

نقل و نبات نیست که برای هرکسی پیشنهاد بشه!

همسر شما الکی خودش و گول زده! کار ایشون از ریشه غلطه و اصلا صیغه ی ایشون اشتباهه:///

ای وای 

آروم باش، قرآن بخون

تو حرص بخوری چیزی تغییر نمیکنه 

و تنها نیستی خیلیا این اتفاق براشون میفته اکثرا ام تو بارداری

شماره روانشناس بدم بهت صحبت می‌کنی باهاش؟

آقایون دعوت به دوستی ندن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صیغه شرایط داره هر کی به هر کی که نیست

باهرشرایطی خیانته 

من هیم‌اعتقادی ندارم وفکر میکنم از اون من درآوردی های دین هست 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یعنی تو ازش نمیپرسی کجا میری یا کجا بودی؟

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
اسی مدرک که نداری چیزی هم تو گوشیشندیدی از کجا مطمئنی زنه رو دیدی؟رو چ حساب این فکر کردی 

گوشی مخفی داره باهام دوماهه رابطه نداره چن روز پیش ببخش خیلی بی میل رابطه داشت خیلی کوتاه ابش اومد ولی مشخص بود رابطه داشته دیگه تو صورتم نگاه نمیکنه یه سید بهم گفت حواست رو جمع کن دیدم اره راس میگه

من بودم همین کارو میکردم مسئولیت بچه ها رو مینداختم رو دوشش که نره دنبال عشق و حال

اشتباه ترین کار.اینجوری هیچی بهش نمی‌رسه طلاهاشو نمیتونه بگیره نفقه بهش نمیدن تا لحظه آخر باید تو خونه خودش باشه

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

من اگه جات بودم حتما میرفتم.

ولی حالا که قراره بمونی اینقدر به خودت برس . و جذاب باش . حالا با هرچی اون عفریته رو از زندگیت بیرون کن.

برنامه ریزی کن برای اندامت . و همه چیز حتی رفتارت . سنجیده نقشه بچین . وقتی رابطشون خراب کردی یکم دلت خنک شه

باهرشرایطی خیانته  من هیم‌اعتقادی ندارم وفکر میکنم از اون من درآوردی های دین هست

اینجور نیست برای کسی که مثلا زنش دیگه نمیتونه رابطه جنسی برقرار کنه و مشکل داره پسری که نمیتونه خرج خونه و زندگی رو بده و توانایی اداره یک زندگی رو نداره 

گوشی مخفی داره باهام دوماهه رابطه نداره چن روز پیش ببخش خیلی بی میل رابطه داشت خیلی کوتاه ابش اومد و ...

اگربابرادری کسی راحتی وقتی میره وحدس میزنی کجامیره بفرست تعقیبش کنه شاید چیزی دستگیرت شد

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
2706