2752
2734
عنوان

شوهرم میره سرقرار

| مشاهده متن کامل بحث + 2848 بازدید | 113 پست
یعنی چی زود خیانت میکنن ؟ چرا انقدر راحت پذیرفتی اینو ؟ مردی که سواد رابطه داشته باشه و متمدن و فهم ...

حالت خوبه من گفتم شوهرم خیانت میکنه؟من پذیرفتم؟ببین هنوزم هستن مردایی که به مشاوره اعتقادی ندارن و شما ندیدی فکر نکن وجود نداره 

حالت خوبه من گفتم شوهرم خیانت میکنه؟من پذیرفتم؟ببین هنوزم هستن مردایی که به مشاوره اعتقادی ندارن و ش ...

عزیزم منظورم شخص تو نبود ، منظورم تو نوعی بود

اره تو ایران از این مردای زن ستیز و از تمدن به دور خیلی زیاده یه دختر باید خیلی حواسش جمع باشه

تکاپو برای نجات ✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منظورم شخص تو نبود ، منظورم تو نوعی بود اره تو ایران از این مردای زن ستیز و از تمدن به دور خی ...

آفرین شما بلدی این جور آدما رو بشناسی...فکر کنم کلا برخورد نداشتی وگرنه هست مرد تحصیل کرده ای که افکار بقول شما عصر حجری داره 

آفرین شما بلدی این جور آدما رو بشناسی...فکر کنم کلا برخورد نداشتی وگرنه هست مرد تحصیل کرده ای که افک ...

اصلا به ربطی به تحصیل نداره

تو نوعی به معاشرت و مشاوره رفتن قبل از ازدواج راحت میتونی بفهمی طرزفکر اون ادم چیه

تکاپو برای نجات ✨️
2731
اصلا به ربطی به تحصیل نداره تو نوعی به معاشرت و مشاوره رفتن قبل از ازدواج راحت میتونی بفهمی طرزفکر ...

ببین با مشاوره هم زن و مرد بعد از ازدواج طلاق میگیرین پس به مشاوره هم نیست بعضی مواقع

آره خب بعضی موقعا ما مقصریم اگر خوب به قضیه نگاه کنیم ما تقصیر داریم مردا هم همین طور...

دکتر منعم کرده بود امکان زایمان زود رس داشتم چه غلطی میکردم با دست و اینا راضی نمیشد طعمش زیر دندونش بود قبول نمیکرد 

دکتر منعم کرده بود امکان زایمان زود رس داشتم چه غلطی میکردم با دست و اینا راضی نمیشد طعمش زیر دندونش ...

خودم فهمیدم گفتم که اگر با احتیاط رابطه داشتی الان ناراحت نمیشدی که جلو چشمت بره با زن صیغه ایش دکترا چه میفهمن که میگن رابطه نداشته باش همین کاراشون باعث میشه زن و شوهر بعد زایمان یا حین بارداری از هم فاصله بگیرن 

وا این چه چرتیه اتفاقا به فکر زن هستم که بعدا نیاد گریه که شوهرم بهم خیانت کرده میخوام طلاق بگیرم بن ...

ببین نمیگم خدا سرت بیاره چون خیلی بد دردیه.فقط خدا به راه درست هدایتت کنه.وقتی هفت ماهت و بزور امپول جلوی زایمان زودرست رو میگیری وقتی بچه اینقدر پایین میاد و دهانه رحمت چن سانت باز میشه که دکتر استراحت مطلق بهت میده من اون موقع چجوری لنگامو میدادم هوا ،هیچ وقت کسی رو قضاوت نکنید

ببین نمیگم خدا سرت بیاره چون خیلی بد دردیه.فقط خدا به راه درست هدایتت کنه.وقتی هفت ماهت و بزور امپول ...

وا من گفتم چنین کاری کنی؟گفتم که با احتیاط میشه نگفتم که اونجور رابطه