2752
2734
عنوان

شوهرم میره سرقرار

| مشاهده متن کامل بحث + 2854 بازدید | 113 پست
بعد سیزده سال زندگی عوضی این کار رو باهام کرد

باید بزاری خودش خسته بشه بنظرم تو فکر کن وجود نداره

بخودت برس برو بیرون تفریح کن به بچه هات برس اخرش که برمیگرده  پیش خودت البته من اگه بودم کلا دیگه اجازه نمیدادم حتی اسممو بیاره  واسه خودم زندگی میکردم 

بچه هاتو بده تحویل خودش. مهریتو بزار اجرا.موندی تو خونش بچه ها رو بزرگ میکنی آقا هم راحت به کیف و حا ...

بچه هام و دوس دارم مخصوصا دو تا دخترامو اونا گناهی ندارند میخوام بترسه همچین غلطی دیگه نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کنم پولی چیزی ندارم طلاهام زیاده ولی تو گاو صندوقش اونا رو باید بگیرم ازش

مستقیم نگیر ازش! می‌فهمه!

باید جاشو بلد باشی رمز گاو صندوق یادبگیری. طلاهاتو برداری قرار کنی

حواست باشه طلاهاتو میگیره بده به اون زنه

اصلا یه نقشه بریز طلاهارو بردار قایم کن بگو دزد زده!

حتما می‌بره میده به اون خراب 

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
خیلی وابستش بودم منه بدبخت

اون زنه‌ رو میشناسی؟

یه سری اطلاعات ریزی دربیار ببین در چه حدع خونه اجاره کرده براش؟‌ یکم زرنگ باش

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
خدا لعنت کنه زنا رو به اسم صیغه تو جامعه رواج دادن و ما زنا رو بدبخت کردن

اون زنی که صیغه میشه هیچ فرقی با زنی که سر خیابون وایمیسه ببرنش خونه نداره هیییییچ فرقی

آقایون دعوت به دوستی ندن
چیکار کرد جدا شد یا زندگی رو دوباره ساخت

ببین باید خودت بسنجی 

ببین زندگیت ارزش موندن داره؟!

تویی که سه تا بچه داری باید با دقت بسنجی

ولی باور کن این آدم بازم تکرار می‌کنه حتی شده ده سال دیگه حتی شده بیست سال دیگه  حتما حتما پیش یه مشاور و زوج درمانگر برو 

اون زنی که صیغه میشه هیچ فرقی با زنی که سر خیابون وایمیسه ببرنش خونه نداره هیییییچ فرقی

ای خدا اینقدر براش شیرین شده که منو کلا فراموش کرده یادم نمیاد اخرین بار کی بغلم کردو گفت دوست دارم الان موقع رابطه با اون عوضی بهش میگه دوست دارم ای خــــــــدا دلم رو اروم کن

دارم میسوزم قلبم شکست ه به بچه یه ماهم دارم شیر میدم صدای هق هقم و بچه هام شنیدند و ناراحت شدند  ...

تا میتونی نفرینش کن با همین دل شکستت نفرین کن روسیاه بشه 

یه مردی تو فامیلمونم همین غلطو کرد دقیقا زنه‌ شرایطش مثل شما بود سه ماه بعدش صیغه مرده تمام داراییش و بالا کشید حسابی ضربه زد و رفتش رو سیاه عالم و آدم شد زن خودشم محل سگش مزاشت

ای خدا اینقدر براش شیرین شده که منو کلا فراموش کرده یادم نمیاد اخرین بار کی بغلم کردو گفت دوست دارم ...

عزیزم فقط میتونم برات دعا کنم و دعا کنم جوری سرش به سنگ بخوره بیاد التماستو کنه

آقایون دعوت به دوستی ندن
ببین باید خودت بسنجی  ببین زندگیت ارزش موندن داره؟! تویی که سه تا بچه داری باید با دقت بسنجی ...

همه حسرت زندگیم رو دارند به خدا قسم همه چیز دارم ولی دیگه برام قابل تحمل نیستند هیچ کدام. به خانوادم نمیدونم بگم یا نه فقط دنبال مدرکم از عوضی

2706