2752
2734
عنوان

می خوام یه مدت جدا زندگی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 33 پست
ببین بحث خیانت جداست ..اما اگر بخوای بخاطر خانواده اش و آیت حرفا جدا بشی نشان از بی سیاستی شماست

چیکار کنم خوب 

خیانت که دیگه.نمی کنه سه سال ه پاک ه 

ولی خانواده ش توهین و بی محلی می کنند اینم سکوت می‌کنند وقتی هم بگم میگه نگو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیکار کنم خوب  خیانت که دیگه.نمی کنه سه سال ه پاک ه  ولی خانواده ش توهین و بی محلی می کن ...

خب پس مسئله خیانت حله....ببینم آیا زندگیت اینقدر کم و کوچیکه که آدم‌های حقیری مثل خانواده شوهر تونستن تا مرز جدایی ببرنش ....برا زندگیت ارزش قائل شو براذخودت ارزش قائل شو ...هیچ احدی نمیتونه تو زندگیت اثر بزاره مگر اینکه خودت بخوای....توهین ها و بی محلی های خانواده شوهر به کتفت هم نباشه...تو برا خودت و زندگیت ارزش قائل باش ...اینا رو مثل سطل‌های زباله خیابونهای بالا شهر ببین 

آره دارم۳۰

عزیزم تو چیکار به خونوادش داری جوابشونو با احترام بده مهم شوهرته اگه درست شده به خاطر بچت یه فرصت دوباره بده من خودم خواهرشوهرم خیلی سعی کرد منو همسرمو جدا کنه محل سگ ندادم حامله بودم رفته بود پشتم چه حرفا که نزده بود مامانم نشسته بود گریه کرده بود اینو گفتم اگه واقعا نمی‌خوای جدا شی فرصت دوبارهی خیانت به شوهرت و نده 

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
خب پس مسئله خیانت حله....ببینم آیا زندگیت اینقدر کم و کوچیکه که آدم‌های حقیری مثل خانواده شوهر تونست ...

ببین درد من شوهرمه 

پیش خود شوهرم به من توهین می کنند به من ولی تعارف نمی کنند با من یه کلمه حرف نمی زنند بعد شوهرم بگو بخند می کنه با اونا به من محل نمی‌ده پیش اونا وقتی میایم خونه تازه یادش میوفته من هستم می خواد محبت کنه منم میزنم تو ذوقش 

جلو خواهرش به من میگه برو بابا 

عزیزم تو چیکار به خونوادش داری جوابشونو با احترام بده مهم شوهرته اگه درست شده به خاطر بچت یه فرصت دو ...

آخه می دونی جلو همین شوهر به من توهین می کنند به من بی محلی می کنند بعد این با اونا میگه می خنده به من پیش اونا میگه برو بابا 

اون ضربه که به من زدن درست نمیشه

خیانت هیچ وقت جاش خوب نمیشه 

منم هیچ وقت به خاطر این که وقتی میرم جلو آینه به خودم میگم مگه من چی کم داشتم به خاطر این حس نمی بخشمش....

بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی🕊🥀
آخه می دونی جلو همین شوهر به من توهین می کنند به من بی محلی می کنند بعد این با اونا میگه می خنده به ...

عزیزم تو هم کمتر برو بیا منم مثل شما فقط ماهی یه بار خونه‌ی مادرشوهرم میرم 1ساعت می‌شینم میام اونا میخوان با این کاراشون بین شما رو بهم بزنه بعد بگن ما که کاری نکردیم اولویتت بچته پس نزار زمین بزننت

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
2706