2733
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 26847 بازدید | 772 پست
اخ دعوا خیلییی بد بود خیلی زیاددددد ب پدرم اسیب  رسید  توی تاپیک های قبلی ام هستش

مقصر خودتی دیگه اول برداشتی رفتی خونه پدرت.بعد ک استوری گذاشته ی زنگ نزدی ی پیام ندادی بعدم برداشتی با پدر و مادرت برگشتی خونت.

کاش فقط ایرداد بگیرن  گیر دادجهیزیه اوردیی  مادرم فقط میگه جهیزیه جهیزیه حق داره ها ولی ...

واااای بر من الان ایقد حرف میزنه بعداز طلاق چ میگه

من مخالف اینم ک خودت پا پیش بزاری

ولی با توجه ب این حرفا میتونی تایم تعطیلی بری محل کارش دیگه ببینت صدرصد میاد جلو همکاراش ک ولت نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما رو یادمه شما که گفتید بخاطر اینکه عکسمو گزاشتم رو پروفایلم باهام دعوت کرده 

بله هم بخاطر اون هم بخاطر اینک رفتم خونه مادرم اینها اونونمیخاست من اون موقع برم 

میدونید چند تا دلیل روهم روهم شد باعث بدبختی من شد 

خودم دقیق هروز دارم ب خودم لعن میفرستم ک چرا رفتم  دو روز این ور اون ورتر نمیمردم ک لج کردم&nb ...

ی چیزی میگم فقط ناراحت نشی.. این وابستگی به خانواداش و زودرنجی تو خودش کل ماجراست...چند سالتونه؟

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
2731
اخ میگن اگه خوب بود این کارو نمیکرد  من سنم کمه جربه ندارم سیاست ندارم بزرگ تری ندارم  م ...

کارهای خودت احمقانه بوده مرد خوب خوبشم که باشه اینکارا رو بکنی تف هم توی روت نمیندازه. انتظار داشتی چیکار کنه؟ برو دختر جون، پیداش کن مظلوم شو بگو دوستت دارم. اشتباه کردم. مهریه امو هم می‌بخشم چون پناهم تویی نه مهریه. دلشو بدست بیار. برگرد به زندگیت. مادر و پدرت هرقدرم خوب باشن آینده ات نیستن. 

واااای بر من الان ایقد حرف میزنه بعداز طلاق چ میگه من مخالف اینم ک خودت پا پیش بزاری ولی با توجه ب ...

😔😔اگ این حرف ها نبود میشستم سر جا بخاطر پدرم ک شد طلاق میگفرتم ولی دارم ب بدبختی بعدش فکر میکنم 

سرویس داره 

سرویس از داخل سوارش میکنه تا خوه بیرون وایسم فکر نکنم ببینه منو 

کارهای خودت احمقانه بوده مرد خوب خوبشم که باشه اینکارا رو بکنی تف هم توی روت نمیندازه. انتظار داشتی ...

یعنی برم واقعا مهریه مو ببخشم 

اونجوری اگ اون عقده کرد باشه بعد تلافی کنه چی 

میتونم بگم بعد اولین بچه مون مهریه مو میبخشم 

چون معتقد بود هرچقدر زندگی سخت باشه بچه ادم داشنه باشه نباید طلاق بگیره 

2740
نمیدونم واقعا نمیدونم همه چی نابود شد 

قبل ازین جریان  اخلاقش چطور بود؟ اگه خوب بوده حتما بهش فرصت بده

یه چیزی هم آویزه گوشت کن وقتی با همسرت یه خورده به مشکل خوردی با پدر و مادرت میرفتی چکار خودت تنها میرفتی آرومش میکردی نه با خانواده بری اوضاع را بدتر کنی 

قبل ازین جریان  اخلاقش چطور بود؟ اگه خوب بوده حتما بهش فرصت بده یه چیزی هم آویزه گوشت کن وقتی ...

خیلی خوب بود مخصوص بعد عروسی میگفت ما نباید کاری بکنیم ک بگن انتخاب خودش خوب 

خیلی واقعا حتی از دوران عقد هم بهتر بود 

نمیتونم دروغ بگم حتی. ی بار من داد بیداد کردم فقط ی مشت زد ب دست من هیچی نگفت رفت بیرون تا ارروم بشه 

بعدش اومد شام رفتیم بیرون 

مردی نبود ک گل بخره بهش گفتم خوشم میاد هر مراسمی گل میخرید می اومد کادو میخرید 

چجوری بود خودهرش میگفت داداش من روز زن اینها تو کتش نمیرفت خوب داره یاد میگیره روز زن برام سلفت هوشمند خریدگل خرید تولدم همچین خیلی بهتر از دوران عقد شد بود من مقصر بودم خودم میددنم

مقصر خودتی دیگه اول برداشتی رفتی خونه پدرت.بعد ک استوری گذاشته ی زنگ نزدی ی پیام ندادی بعدم برداشتی ...

وای دقیق دقیق خودم قبول دارم مقصرممممم خیلی اشتباا کردممم خیلییی

2706