2752
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 26991 بازدید | 772 پست

چندسالتونه؟؟؟؟

احساس میکنم شوهرت نیاز ب مردسالاری داره 

یجورایی دوست داره قدرت و مدیریت خونه دست خودش باشه

و شما با لجبازی و ندونم کاری باعث شدی ب اینجای زندگی‌برسی 

فعلا طلاق نگیر صبر کن

بذار این آتیش ک شعله ور شده خاموش بشه سرد بشه

اگه در دسترس هست بهش زنگ بزن یا پیام بده بگو میخوام ببینمت و حضوری باید یه حرفایی بهت بزنم...

اگه قبول کرد بعد بیا بگو تا بگم بری چی بگی 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا یهو همه چی خراب شد 

میدونی چرا؟ چون خانوادت دخالت کردن! من همین تجربه رو داشتم تا بحث به خانواده کشید انگار بنزین زدن زیر اتیش وشعله اش هممونو سوزوند طول کشید تا تونستیم جفتمون عاقل بشیم وزندگیمونو جمع کنیم الان اگه همدیگرو بکشیمم به خانواده ها چیزی نمیگیم خصوصا من که اصلا چون پدرمادرم ادمای جوگیر و زودجوشی هستن وفکرشون کارنمیکنه بدتر همه چیزو خرابتر میکنن فکرمیکنم خانواده شما هم اینطورن

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 

به نظر منم طلاق نگیر 

متاسفانه خیلی سریع پیش رفتید و قانونی اقدام کردید 

اما عزیزم تو دعوا حلوا تقسیم نمیکنند 

تا طلاق قطعی تشه و تمام نشه هنوز وقت هست

برگرد عزیزم به زندگیت و زندگیتو محکم کن. قبلش خودت محکم شو.‌

2731
چندسالتونه؟؟؟؟ احساس میکنم شوهرت نیاز ب مردسالاری داره  یجورایی دوست داره قدرت و مدیریت خونه ...

۲۲ سالمه 

اره میگم ک اون حالت دیکتاتوری رو بخاطر شغلش داره 

بلاک م کرد شمارشو کلا عوض کرده 

فقط ی راه دادم ک برم سرکارش باهاش صحبت کنم 

اینهمه خوبی داشت فک‌ میکنی جدا شی بهتر ازین میاد سراغت اول از اینکه اسم مطلقه میاد روت دوم اینکه هر مردی زن دار مطلقه سن بالا چون حدا شدی ب خودشون اجازه میدن بیان سمتت حالا یا دوستی یا خواستگاری یکم سیاست داشته باش سریع جا نزن زندگیتو حفظ کن بهت ک خیانت نکرده دیگه مرد خوب پیدا نمیشع زرنگ زندگی خودت باشی منتظر نباش بقیه برات تصمیم بگیرم اونا ک جای شما نیستن راحت میگن جدا شو 

با خودش بشین حرف بزن

ببین حرف حسابش چیه؟؟ هنوز ترو دوست داره؟ 

انگار فقط از سر لجبازی داره اینجور میکنه 

همسرت احساس میکنه غرورش شکسته شده 

بنظرم بیشتر نیاز به محبت داره 

🌱
اینهمه خوبی داشت فک‌ میکنی جدا شی بهتر ازین میاد سراغت اول از اینکه اسم مطلقه میاد روت دوم اینکه هر ...

خب یعنی چیکار کنم ؟ ب خانوادن خیلی بی حرمتی شد خانوادم هم ب اونها خیلی بی حرمتی کردن 

ن اصلا اهل خیانت نبود هزار بار امتحان کردم رمز گوشی رو هم داشتم  

یعنی چیکار کنم بگم من طلاق نمیخام مهریه رو اجرا دربیار برم بگم میخام بیام خونه ام 

پدر مادرم میترسم نفرینم کنن

خودم دقیق هروز دارم ب خودم لعن میفرستم ک چرا رفتم  دو روز این ور اون ورتر نمیمردم ک لج کردم&nb ...

عزبزم مردا خیلی حساسن بخدا این مشکلی نبوده گ بخای زندگیتو اینحوری خراب کنی حالا هم ک رفتی دیدی عصبانیه تزش معذرت خواهی میکردی 

با خودش بشین حرف بزن ببین حرف حسابش چیه؟؟ هنوز ترو دوست داره؟  انگار فقط از سر لجبازی داره ...

ارهه اینو مطمئنم ک غرورش شکسته شد 

روز دعوا من کلا پشت خاتوادم گرفتم اون ول کردم حتی بهش جلوی خانوادش بی احترامی کردن 

۲۲ سالمه  اره میگم ک اون حالت دیکتاتوری رو بخاطر شغلش داره  بلاک م کرد شمارشو کلا عوض کر ...

فکرمیکنم شوهرتون نظامی باشن همسر منم همینطورن اما دیکتاتور نیستن این رفتارش بخاطر اینه که تازه ازدواج کردین مردا اول زندگی دوس دارن قدرتشونو به رخ بکشن بگن حرف حرف منه ما زنها باید زرنگ باشیم با پنبه سر ببریم همیشه مطمیع نباشیم اما اول ازدواج اگر مطیع بودی تا اخر تویی که سواری واون پیاده. بزار اون حس قدرت ومردسالاری رو پیدا کنه کم کم خودش از غرورش کم میشه اونموقع تویی که رو سرش جا داری دوستتم که داره حلوا حلوات میکنه بنظرم نباید به شکایت میرسوندین یا خانوادت که دخالت کردن اشتباهترین کارشون بوده

حس بودنت، قشنگترین حس دنیاست❤️❤️همیشه باشی عشق من... 
۲۲ سالمه  اره میگم ک اون حالت دیکتاتوری رو بخاطر شغلش داره  بلاک م کرد شمارشو کلا عوض کر ...

خب برو محل کارش یا قبل اینکه بری از طریق دوستی آشنایی اگه با کسی صمیمی هست بگو بره باهاش صحبت کنه و بگه شما فلان جا منتظرش هستی ببین میاد یا ن؟؟؟

اگه نیومد برو محل کارش و بگو در حد دو جمله باهات کار دارم و میرم

بهش بگو من تصمیم خودمو گرفتم

زندگیمو دوست دارم و میخوام زندگی کنم 

بهش بگو بشین فکر کن ببین چقدر زجر کشیدیم تا باهم ازدواج کردیم پس گند نزن ب رابطمون 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

پرده احترامو بین خودتون و خانوادتون پاره کردید این زندگی دیگه فایده ندارد متاسفانه فکرکن تا هشتاد نود سالگی هراز گاهی اینجور به جون هم خودتون و خانواده ها میفتین، پای بچه میاد وسط سردی وخیانت و ....

متأسفانه بدشد یهو ، میفهمم تو شوک هستی 

اما منطقی اینه که جداشید

سراسر زندگی من معجزه بود 
2706