2733
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 27013 بازدید | 772 پست

ببین این حرف خانوادش هست .مشگل اینجاست ک اونا پرش میکنن.اگر از اونا دور باشه بهترینه.اگر میخوای برگرد با خفت زیاد برو پیش خانوادش دل اونا رو به دست بیار .ولی بعد چند سال صدا نده کم کم محل کارشو از خانوادش عوض کن .واگرنه این اتفاق بازم میفته دست از پا درازتر برمیگردی حتی شده با بچه.من خودم نظرم اینه ک چون دعوا شده طلاق بگیر .خانواده های ایرانی وقتی پسر دارن فک میکنن خدا دارن .

ن اون ن تمیکن زده ن شکایت کرده از پدرم هیچی هیچی نمیدونم چرا وکیل ش گفت بگرد ولی خودش ن  کسس ...

وکلیش ک الکی نگفته مطمئن باش حرف خودش ولی خب بخاطر همون غرور و خصوصیات اخلاقی نمیخواد رک بهت بگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بنظر خودت میخوادت؟ نمیشه تماس بگیری یاهاش جایی بیرون قرار بذاری؟

همین دیگ از این دیگ مطمین نیستم وگرن همین الان برمیگشتم خونم میگفت زندگی ام میخام زندگی کنم مشکل تونو خودتون حل کنید 

عزیزم در این حد که شما تعریف کردی من ازت اشتباه وحشتناکی نمی‌بینم توی ازدواجت،فوقش در حد چند تا لجبازی بچگانه که با توجه به سن و سالت طبیعیه تقریبا.

همسرت خیییلی تند رفته از همه نظر،باز هم میگم با توجه به داستان شما.

این همه دلتنگی و جاذبه‌ای هم که پیدا کرده به نظرم بخاطر اینه که قرص و محکم از همه جای زندگیش حذفت کرده و رفته پی کارش(به اشتباه البته).

به نظر من مشاورت چندان نظر بیراهی نداده ولی واسه شما بعد از چهارماه ازدواج سخته پذیرشش.

خیلی سخته ولی اگه بتونی کمتر دست و پا بزنی و هیییچ سراغی از طرفت نگیری و تمام انرژیت رو بذاری روی مستقل شدنت به لحاظ مالی و شخصیتی،ضرر نمی‌کنی.

با توجه به توصیف‌هایی که از مامانت می‌کنی اصلا صلاح نیست که رابطه نزدیکی داشته باشی باهاشون چه ازدواجت ادامه پیدا کنه چه جدا شی.

امیدوارم بهترین‌ها برات اتفاق بیفته عزیزم،نترس،هنوز سنی نداری،یه عااالمه زندگی شیرین پیش رو داری که خودت باید بسازیش حالا چه متاهل باشی چه مجرد.

وای دقیق دقیق خودم قبول دارم مقصرممممم خیلی اشتباا کردممم خیلییی

عزیزم حیف زندگیت نیس

زنگ برن باهاش قرار برار بگو میخام ببینمت 

برو بگو بیا باهم تصمیم بگیریم بلاخره تکلیفمونو مشخص کنیم

😔😔اگ این حرف ها نبود میشستم سر جا بخاطر پدرم ک شد طلاق میگفرتم ولی دارم ب بدبختی بعدش فکر میکنم&nb ...

ی پیام بهش بده 

کارت دارم چکار کنم 

همینو بنویس ببین چ میگه

اگه از داخل سوار میشه بدرد نمیخوره بری اونجا

ببین این حرف خانوادش هست .مشگل اینجاست ک اونا پرش میکنن.اگر از اونا دور باشه بهترینه.اگر میخوای برگر ...

😔😔

چی بگم نمیدونم 

تصمیم اینهدبادخودش صحبت کنم دیدم اگ دلش باهام نیست بگم توافقی جدا شیم چیزی نمیخام ازش 

نه میدونم حرف حق تلخه چرا ناراحت بشه  من ۲۲ سالمه اون ۳۵

خانواده همسرت چی میگن 

تو روز دعوا چکار کردن

همسرت بچه هم نیست یعنی چی که به پدرت حمله کرده پدرت جای پدرشه جدای اون مهمون خونش بوده میتونست خرف بزنه بهشون بگه گله کنه نه اینکه داد و فریاد کنه کتک کاری کنه از خونه بندازه بیرون 

چطور خودش رو خانوادش حساسیت داره شما نداری...کمی صبر کن چند وقته این اتفاق افتاده؟

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..

مطمعنم رو لج افتاده ک اینجور کرده.

اشتباه کردی بدون اجازش پاشدی رفتی.

حس کرده اقتدارشو بردی زیر سوال و ببخشید چُ.ست حسابش کردی چون حتی بعدشم زنگش نزدی از دلش دربیاری و حداقل یکم نازشو میکشیدی.فکر کردی فقط ما زنا احتیاج داریم یکی نازمونو بکشه؟🫤

شوهرت خصوصیات خوبش بسیار زیاده ب چخ دادیش رفت.

اگه درست شد و ب هم برگشتین ک خداروشکر کن 

اگه هم نه مبارک بعدی..

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
عزیزم در این حد که شما تعریف کردی من ازت اشتباه وحشتناکی نمی‌بینم توی ازدواجت،فوقش در حد چند تا لجبا ...

ممنونم ازتون ❤️❤️

فقط برام دعا کنید از بلاتکلیفی دربیام ❤️

مطمعنم رو لج افتاده ک اینجور کرده. اشتباه کردی بدون اجازش پاشدی رفتی. حس کرده اقتدارشو بردی زیر سو ...

😔😔😔😔وای این مبارک بعدی دلم خون کرد واقعیت هم هستش اگ درست نشه مبارک بعدی میشه 

بدبختم اینه من بزرگ تری ندارم ک عاقل باشه بگه چیکار کنیم

2706