2733
2734
یه حاجت تو دلم بود گفتم ای نرجسخاتون ۵۰۰ تا صلوات نذرت میکنم که شب جمعه نذرمو خدا کنم و اونو به پسرش ...

الهی شکر عزیزم

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
خدایی ی نذری بهت گفتم ان شالله خیرت باشه انجام میشه ولی دلت بشکنه یعنی روضه حضرت زهرا و حضرت محسن رو ...

خیلیییییییی التماس دعا دارم ازتون 

دعا کنین حاجت دلم انشالله روا بشع🤍🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم اینطوری نذر میکنه مثلا میگه به نیابت از حضرت نرجس خاتون .. ۱۴ دور صلوات هدیه میکنم به خان ...

سلام میشه بگید یه نذر هم برای حاجت من کنه؟ خیلی ناامید شدم همه جور دعاخوندم

سلام دوستان من از نرجس خاتون حاجت گرفتم خیلی مجربه

نماز توسل به ایشون رو خوندم با ۱۰۰۰ تا صلوات که نذر کردم اگر حاجتمو بگیرم براشون بفرستم که گرفتم. ایشون رو به پسرش قسم بدین و امام زمان رو واسطه کنید. و از ته دل بخواید من مدتها بود که منتظر بودم و از همه جا نا امید خیلی شنیده بودم از توسل به ایشون و ایشون گره کارمو رو باز کردن. حتما در خونه ایشون برید بی جواب نمیمونه ان شاءالله 

2731
من نذر کرده بودم  گرفتاریم حل شه هر سال شهادت حضرت زهرا شله زرد بپزم . و ۵ ربیع الاول هم که مصا ...

ادرس غلط میدی ۵ ربیع الاول شهادت حضرت رقیه.شهادت حضرت محسن بشهادت حضرت زهرا توایام فاطمیه

قربونش برم .. دیشب نذر کردم اگ حاجتمو ک یه چیز غیرررممکن بود روا کنه تاآخر عمرم برا پسر گلش دعای ندبه بخونم😍 ... امروز حاجتمو گرفتم😥😥

این حال خوبو برا همتون آرزو میکنم❤❤

من عزیزم هروقت ۱۰۰۰ صلوات برای ایشون میخونم مشکلم سریع حل میشه

برای حاجات محال هم میگن یک ختم کل قرآن برای حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان عج بگیرین 

۴۰ روز زیارت عاشورا خواندن همراه با ۱۰۰ لعن و سلام هدیه ب ایشون

والا من سیصد و سیزده تا بعد نماز نذر کردم هزارم گفتم بعد حاجت روایی ولی دویست تاشو همینجوری بین روز ...

من خیلی سریع خیلی اتفاق افتاده هااا مثلا ۱۰۰۰ صلوات هدیه ب حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان عج میخونم بعدش نتیجه ش میبینم💚📿😍