2752
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 27012 بازدید | 772 پست
اره خانواده خیلی بی سیاستی دارم خیلییی  من نرم دادگاه پست کلمو میکنن خانوادم  مادرم خیلی ...

واقعا میخای تو این خونه بمونی یکم فکر کن فقط پیر میشی صاحب زندگی نمیشی حسرت زندگی دیگران رو میخوری

والا این خانوم دیگه از خوشیش بوده  وگرنه این اقا بنظرم خیلی موجه بودن حالا یه سری از این نی ن ...

خب همین

بعضیا فک میکنن طلاق بگیرن زندگیشون بهتر میشه یا یکی دیگرو پیدا میکنن تو این بی شوهری

کارشناسم اینجا زیادداریم

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موندم تو کار شما جوونا وامروزیا اصلا هنر زندگی کردن ،عاشقی کردن ،وابسته کردن همسر به خودتون وخیلی مه ...

خب الان چیکار باید بکنم شما ک تجربه دارید راهنمایی کنید 

من مادر بی سیاستی دارم این بی سیاستی هم ب خودم رسیده اصلا نمیدونم چیکار کنم

منم اگه این همه خطا میکردم شوهرم نمیبخشید ولی من بخاطر زندگیم ب پاش میوفتادم تا ببخشه منو . واقعا طل ...

وای دقیق دقیق 😔😔😔

همه میگن برای زندگیت تلاش کن 

من میخام تلاش کنم از خانوادم میترسم 

بنظر من که این بهترین راهه . تا اونموقه ام هیچ کاری نکن سعی کن یکم پدرتو اروم کنی . یکم قانعشوکن ک ...

پدرم اصلا کاری نداره 

مادرم مادرممممممممممم مادرمم حتی پدرم پر میکنه 

تنهاراه اینه باشوهرت تتهایی صحبت کنی بگیدمن اشتبله کردم رفتم خونه پدرم ولی شماهم اشتباه کردیدبرگشتم بیرونم کردی حالاگذشته قصدت زندگی هست اگردوست داری ادامه بدیم مشکلاتمون رودوتایی حل کنیم خانواده هانفهمند

بی شوهری🤣 ن ببین شوهر زیاده اما خوبش کم هست

والا کمه

تو این ساعت هما کارارو کردن ک شوهر بیاد ولی نمیاد ک

دختر زیاده ولی خوبش کمه ولی باز شوهر نیست

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
اشکالی نداره ببین اخرش تو عذاب میکشیااا اخرش خانوادتم مقصر میدونی میگی شما کردین من از شما ترسیدم ب ...

میرم باهاش صحبت میکنم 

دقیق حرفت درست من تازه طلاق نگرفتم مادرم میگه شوهرت خوب بود مقصر تو بودیی تو اومدی هروز با یکی باشی 

دیگ نمیگه منم توی دعوا مقصر بودم اینهارو نمیگنه نمیگه نمیذارم با شوهرش حرف بزنه 

میدم باهاش صحبت میکنم حداقل میفهم حرف دلش چیه

والا کمه تو این ساعت هما کارارو کردن ک شوهر بیاد ولی نمیاد ک دختر زیاده ولی خوبش کمه ولی باز شوهر ...

چی بگم، ولی بازم میگم شوهر خوب تو این دور زمونه خیلی کمه 

این خانومم سنش معلومه کمه وبی تجربه، اگه بزرگتری راهنماییش کنه زندگیش سرو سامون میگیره 

در غیر اینصورت شکست بدی میخوره اول زندگی

واقعا مشکل رو خیلی بزرگ کردن نمی‌دونم واقعا از سر دلسوزی میکنن یا نه ولی خدای نکرده جدا بشی از همسر ...

کاش فقط ایرداد بگیرن 

گیر دادجهیزیه اوردیی 

مادرم فقط میگه جهیزیه جهیزیه حق داره ها ولی نذاشت دو ماه بگذره اصلا 

الان میگه ایشالله شوهر بعدیت بدتر بشه 

میگم هنوز طلاق نگرفته چ شوهری 

میگه چیه میخای بمونی منو دق بدی هروز با یکی باشی 

خب الان چیکار باید بکنم شما ک تجربه دارید راهنمایی کنید  من مادر بی سیاستی دارم این بی سیاستی ...

با زبون خوش هر طور ک شده با شوهرت بحرف واسش گریه کن بگو خیلی دوستت دارم بگو من میخام تا اخر عمرم باتو زندگی کنم بگو بدون تو زندگی برام جهنمه بگو دلتنگتم بگو منو ببخش بگو سادگی کردم بگو قول میدم برات دیگه تکرار نکنم فقط از تو میخام منو از دلت بیرون نیاری بگو کاری میکنم خوشبخت شیم از قبل هم بهتر شیم قول میدم برات بگو تموم ارزو هام باتو بود بدون تو نمیتونم تو جونمی بدون تو زندگی برام هیچ معنایی نداره بگو من نمیخاستم این اتفاقا بیوفته بچگی کردم سادگی کردم ولی درس بزرگی گرفتم پشیمونم تکرار نمیکنم اگه بگه خانوادت فلان و فلان کار کردن بگو تو از اونا واسم مهمتری تو اولیت اولمی بگو من دیگه حتی نمیزارم کسی از تو بد بگه بگو اول حرف تو بعد اونا بگو من با تو زندگی میکنم با اونا نه ک . همه ی اینارو بگو حتما

2706