2752
2734
عنوان

طلاق بگیرم یان یا بهش بازم فرصت بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 26971 بازدید | 772 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن تازه همه جور دنبال اینک ی جوری شکایت کنه ی جوری بره سرکارش ابروشو  بریز  گیر داد بود بر ...

وااای نزار ها ب مادرت بگو اگه نزارید من با شوهرم حرف بزنم خودکشی میکنم بترسون گریه کن مجبوری میفهمی چی میگم

2731
وااای نزار ها ب مادرت بگو اگه نزارید من با شوهرم حرف بزنم خودکشی میکنم بترسون گریه کن مجبوری میفهمی ...

میگه برو خودکشی کن 

میگم اصلا ب من میگه تو اومدی بری هروز با یکی 

ن تازه همه جور دنبال اینک ی جوری شکایت کنه ی جوری بره سرکارش ابروشو  بریز  گیر داد بود بر ...

مادرت با این اخلاقش در طول نامزدیتون یا اوایل ازدواج حرفی به شوهرت نزده بود ؟ناراحتی قبلش درست نکرده بود ؟

چقدر مادرت عجیبه

خوشبحال همسرتون ک خانمش همین قدر ساده و قانعه کم پیدا میشع همچین خانمایی قدرخودتو بدن..الان شده چشمو ...

اره واقعا همینطوره، من کلا از چشمو هم چشمی های سطحی تو زندگی بدم میاد، احساس میکنم با این کارا ارزش خودمو پایین میارم، اما در عوض به موقع وبا ادمش رقابتم دارم، نه برا یه شاخه گل، هیچ وقت وقتمو تلف نمیکنم بخاطر همین میبینم همه به شوهرم بابت انتخابش افرین میگن  (البته تعریف از خود نباشه اینارو گفتم استارتر چشمو گوششو باز کنه) 

2706