2733
2734

ساعت که ساعتِ خوبیه  

بعید میدونم خیلیا خواب باشن  

تعریف کنید خب حال و هامون عوض شه  

یه آهنگِ بیکلام دارم که خودِ زندگیه و نمیذاره غَمم پایدار باشه..🌱🦋:) 

خوابم میاد مخم یاری نمیکنه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز از اومدنت ناراحت نیستم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یبار گوشی بردم مدرسه سر کلاس دینی معلم مچمو گرف گف برو دفتر

اقا ما رفتیم این گوشیم گرفتن ازمون گف زنگ بزن ولیت بیاد

حالا ما زنگ زدیم ولی اومد تعهد بدیم 

گف پشیمون نیستی من نگاش کردم مدیر و معاون و دیدم

ببین یجوری خندم گرفته بود داشتم جر میخوردم کلا تو شرایطای حساس پاره میشم

بعد دید قرمز شدم سیاه ششدم زرد شدم😂😂همچنان داشتم میخندیدم دیگه نفسم گرفت اب اوردن برام

تعهد دادم گف برو بیرون دیگه هم نبینمت اینو که گفت من دم در دفتر افتادم داشتم میلرزیدم از خنده😭😂

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
تاحالا شده دلت هوس همبرگر دوبل مگ کنه زنگ بزنی بگی لطفا یه دول مگ بهم بدین؟! 🥲🥲🥲😅😅😅😅

وای نههههههه

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
اولین‌مسافرت با خانواده شوهرم پشت ماشین گو  زیدم برگشتم دیدم‌ جاریم داره نگام میکنه

واااییییی😂😂😂😂😂😂خداشاهده قهقه زدم

2738
تاحالا شده دلت هوس همبرگر دوبل مگ کنه زنگ بزنی بگی لطفا یه دول مگ بهم بدین؟! 🥲🥲🥲😅😅😅😅

😂😂😂😂😂😂😂😂😂اخیییییی

من یبار گوشی بردم مدرسه سر کلاس دینی معلم مچمو گرف گف برو دفتر اقا ما رفتیم این گوشیم گرفتن ازمون گ ...

😂😂😂😂😂😂😂

بله جانم همبرگر دول 🤣🤣🤣🤣🤣

حالا فرستادن یا نه؟؟🤣🤣🤣🤣🤣

اولین باری که جلوی نامزدم گوزیدم الکی خودمو پرت کردم مثلا پام پیچ خورده بدجور خوردم به میز و کلی اساس ریخت زمین نامزدم گفت ول کن بابا یه گوز بود فقط سخت نگیر 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دستت فقط توی جیب خودت باشه 

چند سال پیش ی ماشین داشتم که  باخواهرم رفتیم جایی ،موقع برگشت ی ماشین با دو تا سرنشین آقا و جوان افتادند دنبالمون ،هی چراغ ،هی بوق و اشاره ،خلاصه عصبی شدم گفتم عمراً اگه راه بدم بره  ی سرعتی از من ، ی سرعتی  از اون ، هیچ رقمه هم حاضر نبودم که ازش کم بیارم بالخره پشت چراغ قرمز بهم رسید سریع شیشه رو کشید پایین ،گفت خانم کیف پولتون رو سقف جا مونده 

قبل سوار شدن کیف پولم روی سقف گذاشتم و  یادم رفته بود کیفم رو بردارم 

2706