2733
2734

سلام اونایی که تجربه *باز کردن* سرکلاژ و زایمان طبیعی داشتن ، دردشون قابل مقایسه هست؟

من سر باز کردن سرکلاژ خیلی اذیت شدم می‌خوام بدونم زایمان طبیعی هم همینطوره؟

لطفاً پیشنهاد سزارین ندین ، و اینکه من زایمان اولمه میشه بگین درد زایمان دقیقا چجوریه؟ مثلا یه نفر میگه من 12ساعت درد کشیدم ، یعنی 12ساعت پیوسته درد داشته یا انقباض بوده ، میومده و میرفته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اول برات آرزوی یک زایمان راحت و یک نی نی سالم و ناز را دارم بعدش زایمان افراد خیییییلی متفاوته بعضی ها درد زیاد و طولانی دارند و بعضی ها اصلا درد ندارند . دردهای زایمان پیوسته نیست و قطع و وصل میشه الان روش‌هایی اومده که درد را کمتر می کنه که با پیشنهاد پزشک می تونی انتخاب کنی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زایمان اولم 

هجده ساعت درد زایمان بودم.  سه شب موندم بیمارستان 

زایمانم طبیعی بودد

زایمان دومم.  یه ساعت نشددد 

ساعت چهار عصر. صبحش هم  مرخص شدددم 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
زایمان اولم   هجده ساعت درد زایمان بودم.  سه شب موندم بیمارستان  زایمانم طبیعی ...

الهی ، برای زایمان دوم کار خاصی کردین؟ مثلا ورزش یا غذای خاصی ؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی ، برای زایمان دوم کار خاصی کردین؟ مثلا ورزش یا غذای خاصی ؟؟

هیچی.  

دکترم گفته بود از هفته سی و پنج بع بعد نیم ساعت پیاده روی کنم 

که اونم منم انجام ندادم 

هیچی.   دکترم گفته بود از هفته سی و پنج بع بعد نیم ساعت پیاده روی کنم  که اونم منم انجام ...

آها ، من چون سرکلاژی بودم دکترم تا همین دو هفته قبل بهم میگفت ورزش نکن که بچه برسه کامل ، الان میگه حرکت کن بچه بیاد 🥲😑

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آها ، من چون سرکلاژی بودم دکترم تا همین دو هفته قبل بهم میگفت ورزش نکن که بچه برسه کامل ، الان میگه ...

عزیزم وقتی سرکلاژ رو باز می کنن سوزش ودرد داره ولی باز با زایمان طبیعی دردش فرق می کنه، تا تجربه ش نکنی تصور نمی کنی، به خصوص زایمان اول خدا کمکت کنه، ولی یه ثانیه بعد زایمانت انگار اومدی تو بهشت، حس خیلی خوبی رو تجربه می کنی❤️

عزیزم وقتی سرکلاژ رو باز می کنن سوزش ودرد داره ولی باز با زایمان طبیعی دردش فرق می کنه، تا تجربه ش ن ...

اخه موقع باز کردن سرکلاژ اسپکلوم گذاشت مردم و زنده شدم ، گفتم شاید یکم شبیه باشه دردشون، میخواستم روحیه بگیرم که شاید بتونم تحمل کنم اون دردشو 🥺

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=340067087]آها ، من چون سرکلاژی بودم دکترم تا همین دو هفته قبل بهم میگفت ورزش نکن که بچه برسه کامل 

زایمان اولم  سی چهار هفته بودم 

زایمان دومم  سی نه هفته 

آخه تزریق داخل نخاع داره میترسم عوارض داشته باشه .

زایمان با استنشاق گاز هم خوبه . از توپ هنگام زایمان هم استفاده میشه اونم خوبه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2706