2733
2734
عنوان

میترسم ببرنم تیمارستان (: 💔

333 بازدید | 31 پست

همش۱۸سالمه 

ی مدت افسردگی داشتم میرفتم روانپزشک بهم دارو داد بعد خودم قطع کردم سرخود حالم خوب بود حس کردم بهتر شدم 

همش فکر خودکشی تو سرمه دستامو صدبار تیغ زدم اها شکست عشقی هم خوردم قبلا مشکلات خانوادگی شدید

دیشب با مامانم دعوا کردیم حمله کردم ب مامانم کتکش زدم موهاشو انقد کشیییدم 

اصن دلم نمیخواد با کسی حرف بزنم یهو روانی میشم الانم دلم میخواد یکیو بگیرم بزنم 

چیکار کنم💔

ی بارم خودکشی کردم 

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو خانواده تون سابقه افسردگی هست؟حتی اگه نیاز به بستری و داروهای قوی تر بود انجام بده سلامت روان مهمتر از سلامت جسمیه حتما حتما خودتو درمان کن هنوز خیلی جوونی 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

واقعا چیزی نیست که بخوام همینطوری نظر بدم 

وضعیت سختیه و منم یه مدت طولانی ای زندگیم شبیه تو بود. 

من یه جوری شد که. تونستم خودمو از این باتلاق بیرون بکشم . 

ای کاش میتونستم نسخه ای که برای خودم کار کرده رو برای تو هم بپیچم اما می‌دونم که همه مثل هم نیستند. 

فقط بدون تنها نیستی و من از ته دلم با تمام وجودم درکت میکنم و می‌دونم دنیا رو چطوری میبینی.

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

خودت برو پیش روان پزشک حنون انی داری اینم بدون تا خودت نخواهی هیچی درست نمیشخ هنوز خیلی خیلی وقت داری از الان شکست رو قبول نکن به گذشته فکر نکن به هرچع که بوده نبوده فقط فقط اینده رو دذیاب به یه دوره دارو درمانی خیلی تغییر میکنی یادت باشه فقط باید خودت بخوای همه چیز فقط تلقینه

بحث با نادان توهین به شعور خودمه🙏🏼
مدیتیشنو کجا نگاه کنیم؟ من گغتم یوتیوب میبینم ی سری اومدن گفتن هر مدیتیشنیو انجام نده همه خوب نیستن& ...

نمیخاد کار خاصی کنی تو ی حالتی ک راحتی دراز بکش یا بشین موسیقی آروم بزار به هیچی فک نکن نفس عمیق بکش رو نفسات تمرکز کن و تمام ذهنت‌و بیار رو زمان حال تا ۱۰دیقه اگم خاستی بیشتر انجام بده

👩🏼‍🎨
برو پاشو ببوس معذرت خواهی کن دل اون بشکنه تا اخر عمر رنگ خوشی نمیبینی🥲 دل مادرو هیچ وقت نشکون

تا اخر دنیا چی من امروز میخام ی بلایی سر خودم بیارم ک انقد زجر بکشن و عذاب وجدان بگیرن تا اذیتم نکنن

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄
2706