2752
2734

یه امامو واسطه کنید بگید  مثلا امام علی کمکم کن اون دنیا منو خدا به خاطر این کار مجازات نکنه قول میدم ترک کنم. ‌‌

.بعد از اون امام خجالت میکشی و انجامش نمیدی 

مثلا تو خ د ار. بدنت بعد یه ماه جون میگیره موهات ریزش نمیکنه  و چهرت دلنشین میشه .

وساطت اماما همیشه جوابه

نومید کی توان بود از لطف لایزالی🌱

آره منم از یه نفر شنیدم توسل به یکی از اماما و معصومین جواب میده. چون عهد میبندی باهاش موقع انجام اون کار میاد تو ذهنت و خجالت زده میشی و دیگه انجام نمیدی. و یکی دوماه هم انجام ندی دیگه انجام نمیدی. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره منم از یه نفر شنیدم توسل به یکی از اماما و معصومین جواب میده. چون عهد میبندی باهاش موقع انجام او ...

دقیقا مم برا یه موضوعی با امام حسین عهد بستم کارم درست شد🙃

منکه خجالت میکشم بگم امام علی کمکم کن ..........نکنم 

اشتباه میکنی بگو از گناه خسته شدم کمکم کن نفسمو کنترل کنم باورکن کمکت میکنن اینجوری از گناه قبلیات ترس نداری چون سپردی اگرتکرارش نکنی کمکت کنن خدا مجازاتت نکنه