2737
2734
عنوان

حسودی میکنمم..

161 بازدید | 15 پست

یکی از عروس خاله های همسرم

بچش شیش ماه اس

با بچه ش مسافرت رفت یکسره بیرونه 

سنشم کمه ها کلا 13 سالشه 12 سالگی عروس شد دختر روستاییی هس ک‌تو زندگی باباش هیچی ندیده خانواده بی بضاعتی هستن

بعد اینجوری ک نشون میده زندگی شونم خوبه

حالا من چی 

من ۲۵ سالمه دوتا بچه ی شیری دارم

تو این دوسالی ک پسرمو بدنیا اومده پامو از شهر مشهد بیرون نذاشتم الآنم ک دخترم سه ماهشه 

چرا چون میترسم برم بچهام مریض شن

علاوه بر این چیزا شوهرمم آدمی نیس ک مثل پسر خالش بره بیرون 

همش یا خوابه یا سرکار 

الآنم ک رفتن شمال با پسر شیش ماهش عکس شونو کلیپ درس کردن استوری اینستا کردن

مامانم میگه تو زندگیت بهتره همه فامیل پدریم یا مادرم حتی فامیل شوهرم حسرت زندگی منو میخورن

درسته شوهرم یا خوابه یا سرکار ولی واقعا ما سه سال اول عقدمون همه جا رفتیم اول ک رفتیم ترکیه بعد هر جمعه بیرونمون به راه بود

دو سال پیشم باهام رفتیم کیش

دیگه بعد. من حامله شدم هیچ جا نرفتیم

نمیدونم با اینکه زندگی من همه چیش خوبه فقط تفریحش اونم بخاطر بچه ام درست نیس حسرت میخورم بازم🥲

کسایی ک میخان با حرفاشون اذیتم کنندلطفا کامنت نزارن

همون جمله ی اخرت مشخص شد ادم حساسی هستی

خب توهم برو بیرون برو پارک و تفریحات نزدیک داخل شهرتون

و هنگامي كه بندگانم از تو درباره ي من بپرسند، بگو من نزديكم و دعاي دعا كننده را، هنگامي كه مرا بخواند اجابت ميكنم❤️🌱....بقره_١٨٦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم آدم تفریحی نیس

خودت با فامیل یا دوستات یا مامانت برو

و هنگامي كه بندگانم از تو درباره ي من بپرسند، بگو من نزديكم و دعاي دعا كننده را، هنگامي كه مرا بخواند اجابت ميكنم❤️🌱....بقره_١٨٦
2731

ای بابا خب بازم شما ترکیه و. کیش رفتی... حالا صبور باش بچهات بزرگتر بشن بازم میری.. من به از چهار سال زندگی همسرم قول داده امسال بریم سفر چون کارش آزاد و همش در حال دویدن بود. قدر زندگی و بچها و همسرتو بدون. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

شما هم رفتی ترکیه  دیگه حسودی چیو میکنی  دختر ۱۳ ساله حسودی داره؟

شما هم یه زمانی تفریح کردی  الانم تفریح ایشونه  کجای دنیارو گرفته  دلتو بزرگ کن. گناه داره 

تو خونه پدرشم تفریح نرفته خوشی نداشته  شمالو استوری اینستارو براش زیاد نبینید

2738
ای بابا خب بازم شما ترکیه و. کیش رفتی... حالا صبور باش بچهات بزرگتر بشن بازم میری.. من به از چهار سا ...

اره واقعا من سال اول زندگیم خدایی شوهرم برام کم نذاشت اما نمی‌دونم چرا همچنین حسی بم دست میده

شما هم رفتی ترکیه  دیگه حسودی چیو میکنی  دختر ۱۳ ساله حسودی داره؟ شما هم یه زمانی تفریح ک ...

من نمیگم زیاده

اون زندگی خودشو داره منم زندگی خودمو

اما میگم خب فرق مون چیه ک اون با ی بچه می‌تونه بره جایی من نمیتونم

من نمیگم زیاده اون زندگی خودشو داره منم زندگی خودمو اما میگم خب فرق مون چیه ک اون با ی بچه می‌تونه ...

چون ایشون حساس نیستن  و میگن چیزی نمیشه  و هواخوبه زمستون که نیس

ولی شما دلهور داری مبادا بچم سرما بخوره نکنه تو رواه اذیت بشیم 

دستشویشو چیکارکنم  مریض نشه ویروس هست   سخت گرفتی ایشون اسون گرفتن و اتفاقیم پیش نمیاد

2706