2733
2734
دمت گرم ☺️ من از آدمای باجنبه و فهمیده خوشم میاد. بعد میگن دوست هزارتاش کمه ، دشمن یه دونه‌شم زیاده! ...

بعضیا شعور ندارن شما ناراحت نشید ، میفهمم برای منم پیش اومده الکی تهمت زدن و..

پروفتون خیلی بامزه س😄

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ی جوری حرف میزنید حس میکنم با هوش مصنوعی دارم میحرفم😊

واقعا ؟! باریکلا باهوش👍👌 زدی رو دست من!☺️

آفرین اصلا فکر نمی‌کردم کسی بفهمه من هوش مصنوعی‌ام! 😂😂 

از شوخی گذشته ، متوجه نشدم... چراااا ؟!🤷 مگه چی گفتم ؟!☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و😑😂خیلی وقته حرف میزنم ولی من که تازه فهمیدم اسمش بهاره شت @وحشی_زیباا    

😁😎 

بهارم و تو؟

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
برو بخواب فردا عمری بود باهام حسود بارگزی کنیم😅😍خوب بخوابی😘😘

عه حسوددد من میخاستم بخابم تو چرا گفتی خاب زودتر تو همه چی من دخالت داری😂😭

ن خابم نمیاد دختر باحالی هسی دلم میخاد حرف بزنم باهات اصن من و تو اینا همه😂😭

2742
ای وای چرا عزیرکم شوخی کردم نمیشناسی منو فقط خواستم حالتو بپرسم همین

از لحاظ روحی بهم ریختم شدیدا ...مهم نیس 

مرسیییی از احوال پرسیت قشنگم  بوس بهت

2740
عشق نفس خوشگل مهربونت ستایش😍😂

عزیزممم

از لحاظ روحی بهم ریختم شدیدا ...مهم نیس  مرسیییی از احوال پرسیت قشنگم    بوس بهت

ای وای عزیزم ینی چی مهم نیس خیلیم مهمه اگه خواستی خصوصی حرف بزنیم هر چیزی ب وقتش اتفاق میوفته عزیزم زمان بدید ب خودتون و الکی ناراحت نشید این دنیا ارزش ناراحتی تونو نداره

عه حسوددد من میخاستم بخابم تو چرا گفتی خاب زودتر تو همه چی من دخالت داری😂😭 ن خابم نمیاد دختر باحا ...

الهی ولی خواب شب مهمه منم نت نبود میگرفتم میخوابیدم چون فردا ی کار خیلی مهمی دارم😊

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
2706