2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره میبینی 

می‌بینم اما خودمونم مقصریم. همو درک نمی‌کنیم ، نامهربونی می‌کنیم. بخشش نداریم . اگه این چیزا رو یه مقدار رعایت کنیم باور کن خیلیا تنها نمی‌مونن ☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
می‌بینم اما خودمونم مقصریم. همو درک نمی‌کنیم ، نامهربونی می‌کنیم. بخشش نداریم . اگه این چیزا رو یه م ...

ریدم تو همچی تو آدما . یه سری وقتا فقط خودت میمونی و این زندگی کوفتی اصلا لعنت به عشق حتی

ریدم تو همچی تو آدما . یه سری وقتا فقط خودت میمونی و این زندگی کوفتی اصلا لعنت به عشق حتی

چی شده که اینقدر ناراحتی؟ 

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
هیچ دادا زندگی سخت تر از اونی بود ک فکر میکردم از رفیق عشق خونواده هیچکس هیچ گوهی برام نخوردن

خب آره زندگی واقعا سخته ! خود من چندشب قبل مردم و الان دارم با درد زندگی می‌کنم. اما با دیدن حال شما دلمم گرفته. منم مث داداشت یا یه دوست یا هرچی قبولم داری ، لطفاً بگو چی شده؟ البته اگه دوس داری.

خب آره زندگی واقعا سخته ! خود من چندشب قبل مردم و الان دارم با درد زندگی می‌کنم. اما با دیدن حال شما ...

چرا این مدلی حرف میزنی حاجی به آدم نمی خوری😂😂 نه مشکلی نیس 

چرا این مدلی حرف میزنی حاجی به آدم نمی خوری😂😂 نه مشکلی نیس 

به چی می‌خورم؟ به گربه؟!😂😂 

خخخخ یه جای کارت میلنگه

کجای کارم؟ والا نمی‌دونم ولی خوشحال میشم بگی کجاش؟