2733
2734

این احساس غم ، و شکست  رو چطور میشه کنترل کرد؟

من هنوز جدا نشدم

اما همسرم راه خودش رو میره ، من چطور اصلا فکر نکنم

چون حرصم که میگیره، از اینکه تمام زندگیم رو باختم، 

بقدری بهم میریزم که غیر منطقی میشم

بخوام بگم واقعا جگرم سوخته، خیلی خیلی عاشق زندگیم بودم اما الان که واقعیت همسرم مثل سیلی خورده تو صورتم،  مثل درمونده ها هستم

مشخص هم نیست کی جدابشیم چون بچه ها رو میخوام، و همسرم که به هیچ وجه بچه هارو نمیده، اصلا نمیتونه دور باشه ازشون

یعنی زندگیم طوریه ، رفتارش به گونه ای عست که همینه که هست، باید بسوزی و بسازی

زندگی ای که چندسالش عاشقانه بود حتی به ظاهر، و باور من این بوده رو من ابدا نمیتونم جور دیگه ای بپذیرم، و ادامه بدم

من که مثل همسرم نیستم برم با آقایون معاشرت کنم،

خیلی سخته، هم متاهلم هم نیستم،

شرایط بسیار سختی یه، 

شما چطور مدیریت کردید؟

بحز درس و ورزش راهکارربدید، مرسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم توی نت سرچ کنید و پاکسازی همه چاکرا هارو حتما انجام بدید 

مطمئنم باشید انسداد روحیتون برطرف میشه همچنین مشکلاتتان به طرز عجیبی راه خیلی خوبی پیدا می‌کنه

❌❌❌❌❌لطفا لایک نکنید.❌❌❌❌❌
2731
مشکل شما چی بود؟ 

به قرص اعتیاد پیدا کرد و باعث شد بی عاطفه و خونسرد بشه، ظاهر زندگیمون عوض نشده بود! اما در باطن نه من احساس میکردم همسر دارم نه پسرم پدر داشت ! 

منم حس کردم تنهایی ارامش بیشتری دارم و الان سه ساله با پسرم زندگی میکنم

من خیلی بخاطر حرف مردم اذیت شدم، افسرده شدم، هیچ جا نرفتم هیچ مراسمی شرکت نکردم، فقط خونه و محل کار، کم کم برام عادی شد و بهتر شدم 

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
به قرص اعتیاد پیدا کرد و باعث شد بی عاطفه و خونسرد بشه، ظاهر زندگیمون عوض نشده بود! اما در باطن نه م ...

چقدر قوی عمل کردی. 

دعات کردم 

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
2706