2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام  احوال شما خوبین  ممنونم  اتفاقا منم شما رو دیدم تو یه تاپیک خواستم ریپ بزنم ...

دمت گرم ☺️ من از آدمای باجنبه و فهمیده خوشم میاد. بعد میگن دوست هزارتاش کمه ، دشمن یه دونه‌شم زیاده! ☺️ هرچند من کسی رو اذیت نمی‌کنم یا سعی می‌کنم اذیت نکنم اما نمی‌دونم چرا بعضیا بی‌دلیل میان و فحش میدن! مثلا دیشب یه خانومه با من صحبت می‌کرد تو تاپیک (به قرآن نه یک کلمه حرف بد زدم و نه چیزی گفتم ) اون خانومه یه بار به من گفت عزیزم ! یهو می‌بینم یکی دیگه اومده به من فحش میده!☺️ اصلا موندم چون طرف اصلا مخاطب من نبوده ، تازه من که چیزی نگفتم. نمی‌دونم چرا بعضیا اینقدر بدن!🥲 بخدا این دنیا ارزش نداره ، من چند شب پیش یه بار مردم . ممکن بود دیگه زنده نشم ، خب چرا باید شما یا یکی دیگه رو آزار بدم؟! 🤷 نمی‌دونم چرا نمیشه همو بدون هیچ منظور و توقعی دوس داشته باشیم؟!🤷 مگه همه‌ی ما انسان نیستیم؟! مثلا من و شما چندبار با هم صحبت کردیم ، آیا بی‌احترامی کردیم؟ حرف زشتی زدیم؟ نه!

آخ ببخشید اصلا حواسم نبود ☺️ دلم گرفته بود و کلی حرف زدم ، شرمنده🙏☺️.

هر موقع منو دیدین ریپ بزنید من خوشحال میشم با کسایی که قبلا اونارو میشناسم و می‌دونم آدمای خوبی هستن صحبت کنم. 

شاد باشید ☺️🙏

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
ای وای چرا عزیرکم شوخی کردم نمیشناسی منو فقط خواستم حالتو بپرسم همین

و😑😂خیلی وقته حرف میزنم ولی من که تازه فهمیدم اسمش بهاره شت @وحشی_زیباا    

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
الهی هر چی صلاحته پیش بیاد صلوات فرستادم برات 

نمی‌دونم چی بگم در مقابل اینهمه مهربونی و انسانیت شما 🙏☺️ خیلی خوبی شما . ایشالا هرچی از خدا می‌خوای بهت بده ، اینقدر شادی به زندگیت بیاد که جا برای هیچ غمی نمونه . 

آدمای خوب لیاقت دارن 🙏☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
خانوادم اتفاقن پاین من میترسم مدیر زنگ بزنه این هفته میخوام چهارشنبه نرم هفته بعد هم یکشنبه و سشنبه ...

خو نرو ولی در جریان بزار خوب از این فرصت اسفتاده کن🤞🏻

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
نمی‌دونم چی بگم در مقابل اینهمه مهربونی و انسانیت شما 🙏☺️ خیلی خوبی شما . ایشالا هرچی از خدا می‌خوا ...

ی جوری حرف میزنید حس میکنم با هوش مصنوعی دارم میحرفم😊

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
حسود تویی اول دوست من شد بعد دوست تووو😂

نخیرممم خودش بیاد بگه که اول با من دوست بود بعد تووووو تو حرفای منو دوستای منو میدزدی 😂😭 اسی رو با ماشین زدیم نابود شد دیگه نمیاد

#شهید_جمهور