2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام  احوال شما خوبین  ممنونم  اتفاقا منم شما رو دیدم تو یه تاپیک خواستم ریپ بزنم ...

دمت گرم ☺️ من از آدمای باجنبه و فهمیده خوشم میاد. بعد میگن دوست هزارتاش کمه ، دشمن یه دونه‌شم زیاده! ☺️ هرچند من کسی رو اذیت نمی‌کنم یا سعی می‌کنم اذیت نکنم اما نمی‌دونم چرا بعضیا بی‌دلیل میان و فحش میدن! مثلا دیشب یه خانومه با من صحبت می‌کرد تو تاپیک (به قرآن نه یک کلمه حرف بد زدم و نه چیزی گفتم ) اون خانومه یه بار به من گفت عزیزم ! یهو می‌بینم یکی دیگه اومده به من فحش میده!☺️ اصلا موندم چون طرف اصلا مخاطب من نبوده ، تازه من که چیزی نگفتم. نمی‌دونم چرا بعضیا اینقدر بدن!🥲 بخدا این دنیا ارزش نداره ، من چند شب پیش یه بار مردم . ممکن بود دیگه زنده نشم ، خب چرا باید شما یا یکی دیگه رو آزار بدم؟! 🤷 نمی‌دونم چرا نمیشه همو بدون هیچ منظور و توقعی دوس داشته باشیم؟!🤷 مگه همه‌ی ما انسان نیستیم؟! مثلا من و شما چندبار با هم صحبت کردیم ، آیا بی‌احترامی کردیم؟ حرف زشتی زدیم؟ نه!

آخ ببخشید اصلا حواسم نبود ☺️ دلم گرفته بود و کلی حرف زدم ، شرمنده🙏☺️.

هر موقع منو دیدین ریپ بزنید من خوشحال میشم با کسایی که قبلا اونارو میشناسم و می‌دونم آدمای خوبی هستن صحبت کنم. 

شاد باشید ☺️🙏

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
ای وای چرا عزیرکم شوخی کردم نمیشناسی منو فقط خواستم حالتو بپرسم همین

و😑😂خیلی وقته حرف میزنم ولی من که تازه فهمیدم اسمش بهاره شت @وحشی_زیباا    

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
الهی هر چی صلاحته پیش بیاد صلوات فرستادم برات 

نمی‌دونم چی بگم در مقابل اینهمه مهربونی و انسانیت شما 🙏☺️ خیلی خوبی شما . ایشالا هرچی از خدا می‌خوای بهت بده ، اینقدر شادی به زندگیت بیاد که جا برای هیچ غمی نمونه . 

آدمای خوب لیاقت دارن 🙏☺️

یه پسر مهربون انشالله ☺️! جون مادرت گزارش نزن! آخه نه حقتو خوردم ! نه مال‌تو بردم! انشالله مرض نداری که ؟!☺️
خانوادم اتفاقن پاین من میترسم مدیر زنگ بزنه این هفته میخوام چهارشنبه نرم هفته بعد هم یکشنبه و سشنبه ...

خو نرو ولی در جریان بزار خوب از این فرصت اسفتاده کن🤞🏻

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
نمی‌دونم چی بگم در مقابل اینهمه مهربونی و انسانیت شما 🙏☺️ خیلی خوبی شما . ایشالا هرچی از خدا می‌خوا ...

ی جوری حرف میزنید حس میکنم با هوش مصنوعی دارم میحرفم😊

با خدا باش پادشاهی کن ❤🌱                                   
حسود تویی اول دوست من شد بعد دوست تووو😂

نخیرممم خودش بیاد بگه که اول با من دوست بود بعد تووووو تو حرفای منو دوستای منو میدزدی 😂😭 اسی رو با ماشین زدیم نابود شد دیگه نمیاد

#شهید_جمهور