2733
2739
عنوان

توی اهواز ،دکتری می‌خوام که مخالف باشه، با این کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 64 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب چرا مخالف این کاری؟ الان تو کشورای دیگه هم انجام میدم به خاطر مسائل بهداشتی

بحثش مفصله، توی اینستاگرام پیج های مخالف ختنه رو دنبال کنید 

مستندهای علمی و قوی هست

تا نبینید قانع نمیشید

و اینجا فرصتش نیست

خداوند نور آسمان ها و زمین است
عزیزم ختنه نقص عضو هست ،  بر فرض ک من اشتباه کنم اگر اشتباه کرده باشم هر زمان بخواد می تونه خ ...

یعنی الان همه مردای ایران نقص عضو دارن اگه اینجور بود که همه ختنه نمیکردن و اینکه بعد ها براش مشکل ساز میشه

2740
عزیزم ختنه نقص عضو هست ،  بر فرض ک من اشتباه کنم اگر اشتباه کرده باشم هر زمان بخواد می تونه خ ...

بله مگه تو داخل بدنشونی.آلت زشت و پوست دار بچه روانی کنی چیعهههه خودش تصمیم بگیره.بعدم میدونی ادم بدون ختنه نجس هست پاکی نداره

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
بحثش مفصله، توی اینستاگرام پیج های مخالف ختنه رو دنبال کنید  مستندهای علمی و قوی هست تا نب ...

من همیشه با اینستا گرام مشکل دارم

هر چی فتنه ست از اونجاست 

این حرفو از الان از من داشته باشید

کی بشه بفهمن که اینستا گرام برای چه اهدافی طراحی شده بوده و  چه اهدافی رو دنبال میکنه ....

بحثش مفصله، توی اینستاگرام پیج های مخالف ختنه رو دنبال کنید  مستندهای علمی و قوی هست تا نب ...

من با شما نه موافقم نه مخالف، فقط به اینستا گرام اعتماد نکنید، تو مقالات معتبر پزشکی انگلیسی  دنبال جواب سوالتون باشید. دو اینستا هر کس یه چیزی از جایی شنیده می گه

هنوز چهل روزش نشده یک فروردین بدنیا اومد

قدمش مبارک باشه 

ببین از منی که یه پسر دارم به تو نصیحت 

از ممی که با سه تا دکتر خوب مشورت کردم هم اورولوژی هم متخصص جراحی ...به تو نصیحت 

هر چه زودتر براش انجام بده که خودش اذیت نشه 

به خاطر بچه ت میگم

2706