2737
2734

دکتر مخالف ختنه باشه، خواهش می کنم اگه سراغ دارید

معرفی کنید، در  شهر اهواز

لطفاً 

لطفاً 

خداوند نور آسمان ها و زمین است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخوای واسه شوهرت دلیل علمی جور کنی ؟ بیخودی ژست من به بچه م احترام میذارم خودش واسه بدنش تصمیم بگیره برندارید دو ماه دیگه دو سال دیگه پنج سال دیگه وقتی بچه عفونت جدی کرد پونزده روز بیست روز بستری شد مجبور شدی علاوه بر بحث عفونت توی سن بالا با کلی آسیب روانی ختنه ش کنی اون وقت میخوای به خودت بگی دارم چوب ژست با کلاس بازی مو میخورم ؟ 

فکر نمیکنم باشه  تو کل ایران حتی

تو ایران هست عزیزم، دکتر منصور مولائیان متخصص ارولوژیست

منتها تهران

من اهوازم، دنبال دکتر اهوازی می گردم

میخوای واسه شوهرت دلیل علمی جور کنی ؟ بیخودی ژست من به بچه م احترام میذارم خودش واسه بدنش تصمیم بگیر ...

یه سوال خوب اگه واقعا اینقدر عفونت داره پس خارجی ها چطور زنده موندن 

2740
ب عنوان ی پزشک بهت میگم کلییی عوارض داره نکنی چرا ب بچت ظلم میکنی کلی ریسک عفونت و سرطان داره&nbs ...

عزیزم ختنه نقص عضو هست ، 

بر فرض ک من اشتباه کنم

اگر اشتباه کرده باشم هر زمان بخواد می تونه ختنه کنه،

ولی نقص عضو هرگز قابل جبران نیست،

بیش از نیمی از مردم جهان ختنه نشدن، آیا عفونت و سرطان گرفتن؟

خارجیا هم اکسرن ختنه میکنن. 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

حالا من ک خودم دخترم دارم اصلا هم سر در نمیارم. ولی شوهر دوستمم نمیزاشت بچشون ختنه کنن‌‌. بعد بچه ۴ سالش ک شد چنان عفونت کرد اصلا ی چیزه وحشتناکی بود عفونت می‌ریخت واقعا عجیب بود بنده خدا چند روزم بستری شد 

عفونت که باعث مرگ نمیشه

بعد هم امار خیلی از بیماری های انگلی و عفونی و میکروبی توی اروپا خیلییی بیشتر از اسیاست 

هم بخاطر ختنه نکردن هم اینکه تو دستشویی تمیز نمیشورن خودشون رو 

چون خارجی ها هم ختنه دارن وقتی عفونت میکنن گزینه دیگه ای جز ختنه وجود نداره 😑 یعنی واقعا فکر می‌کنین علم پزشکی گیر عرفه ؟  رفرنس های پزشکی جهانیه 

2706