2737
2739
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5380 بازدید | 170 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکبار به صرف چای برو خونشون بشین.بگو لطفا صدای ضبط تون یکم کم کنید یا تو ساعاتی که بقیه هم خودشون مش ...

دقیقا همینکارو کردم

ولی یه درجه هم ولوم اهنگش نیاورد پایین

روزی صدبار نفرینشون میکنم نمیدونم چرا باندشون نمیسوزه تو عمرمممم هیشکیو انقد نفرین نکردم

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید
2742
به چاقا توهین نکن

خودم چااااقم زن چی میگی؟

خودم صد کیلوعم تو خونه هم ورزش میکنم ولی صدا گوه اهنگو نمیدم تا سر کوچه

خودتون از به زبون آوردن این کلمات حالتون از خودتو بهم نمیخوره؟

اون کارش زشته واقعا بیشعوره ولی حرفای شمام کمتر از کار اون نیست!

برین بگین بهش اگر گوش نداد برین شکایت کنین که آزار میدن با این صدا 

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
دقیقا منم هیچوقت کوچک تربن چیزی بهشون نگفتم.اونقدر چیزی نگفتم که یکبار بهم گفتن همسایه به این خوبی د ...

ماهم به امید خدا شب عید امسال از اینجا میریم😍ولی الحق واحدکناریم و واحدهای بالا بی آزار و بی صدا هستن

چرا انقدر عصبانی ؟ لینک تاپیکو براشون بفرستین  فقط عواقب بعدیش نامشخصه😶

ایشالاااا دس ب دس شه بهش برسه

2738

برو محکم درشونو بزن بگو صدا آهنگتو کم کن نمیذاری آدم استراحت کنه، بدون آهنگم میشه کار انجام داد یا هندزفری و هدفون بذار

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
همسایتون منم..دلم میخاد باند روشن کنم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

کاش واقعا میبودی چندتا فحش دیگه که بلدم بهت میدادم راحتتتت میشدممم😂😂😂

میفهممت الان داره صدای جیغاشم میاد کدوم اسکولی موقع ورزش جیغ میکشه؟خداروشکرررر راحت شدی من قدر همس ...

شما هم انشالله میرین یه خونه بهتر و مستقل تر .بچه هام کوچیک بودن بخدا میزدمشون وقتی بدو بدو میکردن .میگفتم ندوین جون وقتی یکم صدای پا می اومد میزدن به نرده های آهنی پله که ساکت باشین.بچه ها ش وقت و بی وقت خونمون پلاس بودن روم نمیشد بگم نیاین.تابستونا توی حیاط مثل بازار چهارشنبه ها بساط ترشی به راه بود حا نبود ماشینمون رو بزنیم تو 

وای بچه رو میشه به ننش تذکر بدی تذگر این گوساله رو به کی بدم؟؟دارم روانی میشم

زنگ بزن پلیس خب چرا انقدر حرص میخوری

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
چقدر عصبانیت کرده  تا حالا اعتراض کردین؟

چون روزی چهار بار ورزش میکنه و هرچهار بار باید با صدای بلند ورزش کنه

بخدا اهنگاش حفظ شدم انقد پلی میشن

زنیکه چندتا بچه داره سنش کم هم نیس

اره زیاااد 

اصلا ب روی خودشم نمیاره

2706