2733
2734
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5380 بازدید | 170 پست
بنظرم بهتر باهاشون اصلا رودر رو نشی میترسم بزنی بکشیش یا کار به فحش ناموسی بکشه

اخرش میشه

داره کارد به استحونم میرسه

دهن من به این فحشا از زمانی باز شد که این اشغال اومد شد همسایه ما

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تذکر دادید بهش تاحالا ؟ 

زیاد

خیلی وقت نیس اومده تذکر زیاد دادیم

باورت میشه زمین میلرزه از گوپس گوپس اهنگش

2731

درکت میکنم که سرو صدای بلند  همسایه اذیتت میکنه بنظرم برو بهش تذکر بده که ملاحظه همسایه ها رو بکنه اگه گوش نکرد مجبوری از اون خونه بری یه جای دنج پیدا کن راحت میشی از هر چی مزاحمه

به کدوم خر توهین میکنم؟

حالا چکار به گوریل و خرس قطبی بودنش داری ماهم یه مارمولک چندتا خونه پایین تر داریم که از عصر تا 9 شب اینقدر صدای آهنگش رو بالا میبره که فقط دوست دارم گریه کنم بیشعوری توی حیوانات همه گیر شده

اولا ارامشت رو حفظ کن دوما باید به مدیر ساختمون بگی که بهش بگه‌ اگر دیدی رعایت نکرد خودت بهش بگو‌اگر ...

بلا به دلم که نه مستاجره و نه اپارتمان

خونه رو خرررریده تا اخر عمر ور دلمه😭

ازار و اذیت بعضی همسایه ها اونقدر زیاده که واقعا واسه آدم اعصاب نمیمونه

دیگه چاره نیست یا باید وایسی تو در و همسایه گیس و گیس کشی یا خونت رو عوض کنی ، همین الان که دارم تایپ میکنم صدای ضبط دختر همسایه کناری انگار داره تو خونه ما پخش میشه ،ولی هیچوقت اجازه نمیدم به خودم به چاقی لاغری توهین کنم

وای که چقدر من از دست این همسایه های بی ملاحظه زجر کشیدم، خداروشکر چندساله راحت شدم .باور کن اونقدری ...

میفهممت

الان داره صدای جیغاشم میاد

کدوم اسکولی موقع ورزش جیغ میکشه؟خداروشکرررر راحت شدی من قدر همسایه هامو الان میدونم

این محله اصلا محله ای نیس ک اینطور توش سر صدا بشه

درکت میکنم منم رد دادم از صدای بازی بچه های تو کوچه از صدای توپ لامصبشون بخدا رددددد دادم 

وای بچه رو میشه به ننش تذکر بدی

تذگر این گوساله رو به کی بدم؟؟دارم روانی میشم

دیگه چاره نیست یا باید وایسی تو در و همسایه گیس و گیس کشی یا خونت رو عوض کنی ، همین الان که دارم تای ...

دقیقا منم هیچوقت کوچک تربن چیزی بهشون نگفتم.اونقدر چیزی نگفتم که یکبار بهم گفتن همسایه به این خوبی دیگه گیرت نمیاد!! و خونم رو عوض کردم 

2706