2733
2739
عه عزیزم😂😂😂ببخش متوجه نشدم .خوبم خودت خوبی؟

فدای سرت عزیزم 😅😅😅😘

به خوبیت ♥️🌹

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باشه🫡فعلا که نشده.هرکاری بگی می‌کنه ولی این یه مورد خیلی سخته شاید نشدنیه نمیدونم خداعالمه🤣شاید کس ...

خوش به حالش 😁

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2728
این همه سال قدمت داری نتونستی پارتی نینی یار هارو بخری😂😂

دیگه رشوه هم جواب نمیده 😔😔😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
2740
یه طرفه ممکنه باشه شاید واسش مهم نباشه .عشق یه طرفه خیلی بده 

بده 

ولی میگم که از نظر من وجود نداره استاد

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
خب اینستارو نصب نکردی ولی نینی سایت رو ک نصب کردی اینجا از اینستا هم بدتره😂🤣

اون موقع ها که تازه اینستا رایج شده بود خانواده های سخت گیر نمیزاشتن بچه هاشون اینستا داشته باشن الان دیگه اینستا جاشو به سایت داده😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
هر وقت حسابشو رسوندی خبرم کن😂

چشم🤣🤣🤣

2706