2752
2734

به پسرای نی نی سایتی کاری نداشته باشین

به اونایی  گیربدین ک با احساسات دخترا بازی میکنن

من شخصا از آقایون نی‌نی سایتی هیچ بی احترامی  ندیدم 

البته اگه بی احترامی کنن خیلی جوش میارم

سلام به آن آرزویی که بعد از برآورده نشدنش دگر آرزویی نکردم.💔🖤🥀
سعی کنه بتونه

باشه🫡فعلا که نشده.هرکاری بگی می‌کنه ولی این یه مورد خیلی سخته شاید نشدنیه نمیدونم خداعالمه🤣شاید کسی رو لایق نمیدونه جای عشقش رو بگیره .عشقش بی نظیره کسی مثلش نیست

🌵🦭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای واقعا ترسیدم. تاپیک اخرمو بخون ببین آه اونم منو میگیره یا نه؟ دوباره عذاب وجدانم فعال شد 😭 😐😂

ببخشید واقعا معذرت میخوام اینجوری حرف میزنم ولی شکررررر میخوره برنگرد من مردای این مدلی رو خوب میشناسم😑

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
حرف من دیس بک به اون حرفی بود که خانم ها میگن گذشته ی ما هیچ ربطی به آقایون نداره ولی در عمل موافقم ...

کی گفته گذشته  خانوم وقتی ب خواد ازدواج کنه ب پسره ربط نداره !

من خودم دخترم 

ولی میگم فرقی نمیکنه دو طرف باید بدونن !

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
2731
اره خودش یه هنره منم علاقه دارم ولی حالشوندارم

من از بافتنی سر در نمیارم اما خیلی نقاشی میکشم جوری شیفته نقاشیم که یه کلی رنگ خریدم و رو دیوار اتاقم تابلوی شب پرستاره ی ونگوگ رو کشیدم البته حدود ۱ ماه زمان برد

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
متوجه نشدم چی؟

مگه روت کراش نزده بودم 

میگم چطوری خوبی😂😂😂

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
من از بافتنی سر در نمیارم اما خیلی نقاشی میکشم جوری شیفته نقاشیم که یه کلی رنگ خریدم و رو دیوار اتاق ...

نقاشی هم خوبه دیگه البته بری کلاس یادبگیری بهتره

یادتو، حس قشنگیست که دردل دارم.چه توباشی چه نباشی نگهش میدارم .
ببخشید واقعا معذرت میخوام اینجوری حرف میزنم ولی شکررررر میخوره برنگرد من مردای این مدلی رو خوب میشنا ...

نه اتفاقا راضیم خیلی خوب گفتی تازه باید بدتر از اینم میگفتی. پس خداروشکر خیالم راحت شد 😂😂

[QUOTE=] اره خیلی خجالت کشیدم آخه تو کار از قبل هماهنگ نشده قرار گرفتم ولی به دختراش میگفت برین از پسر دایی‌ج ... [/QUOTE]

عجب تاپیکی از دست دادم 

هیچ کدوم از هنراتو ندیدم 

اگه میدونستم می موندم همین تاپیک 

ولی گفتم نظرات گهربارم رو تو تاپیکای دیگه به اشتراک بذارم 😂😂😂

یه سوال دارم ازتون فرق شما پسرا وقتی دارین فیلم بازی میکنین و واقعا عاشق هستین چیه؟ ممکنه بعد کات ک ...

اگه عاشق واقعی باشه صدبار از خودت برونیش بر میگرده.اکه با ناراحتی ازش جدا بشی تا ازت خبر نگیره آروم نداره اگه همون شب تماس نگرفت یعنی عاشق میست چون نمیتونه بی خبر بمونه

🌵🦭