2752
2734
این واکنش تند رو نشون دادم تا شما هم درک کنین که گذشته ی خانم ها واسه آقایون مهمه

مردا هر غلطی کنن مهم نیس

ولی زنا مهمه

جمع کن باو

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نقاشی هم خوبه دیگه البته بری کلاس یادبگیری بهتره

رفتم ۶ سال

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
2731
جدی میشناست؟😂😂

آره بابا 

باید با کاربریه دیگه بیام حسابشو برسم

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
نه اتفاقا راضیم خیلی خوب گفتی تازه باید بدتر از اینم میگفتی. پس خداروشکر خیالم راحت شد 😂😂

حیف که نی نی یار در کمینه و گرنه میگفتم قطعا😂😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
اخه احساس کردم نیاز به درمان داری .

آقای روانشناس مدرکتو از کدوم دانشگاه گرفتی که حتی بلد نیستی به خواسته و حقوق اولیه طرف احترام بذاری به هر دلیلی نوشتم رپیلای نکن هم تو امضام هس هم خودم بهتون گفتم بعد هی ادامه میدی و ریپلای میکنی ؟  اول برو خودتو درمان کن  حرفای من چه ربطی به مسائل روانشناسی داره اصلا معلومه چه روانشناس ماهری هستی

یا روانشناس نیستی اگرم باشی بدبخت اونایی که قراره تو درمانشون کنی😂

به من بی احترامی هم کنی ،من احترامت را دارم!بدون انتظار جواب به تو سلام می کنم،شاید برای خوشحال کردنت اقدامی نکنم اما تمام حواسم هست که نرنجانمت،مراقبم از من نشکنی چون من مسافر خاکم ،تو را نمی دانم...                                                             لطفاً امضای من رو کپی نکنید❌
اگه عاشق واقعی باشه صدبار از خودت برونیش بر میگرده.اکه با ناراحتی ازش جدا بشی تا ازت خبر نگیره آروم ...

چه جالب هیچکدوم از این خصوصیاتو نامزد کثافت من نداشت خدابیامورز

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤