2733
2734
من روانشناسی میخونم و توی کلاسمون پنجاه تا دختر هست من تک پسرم اونجا .یعنی مناسب نیستم دیگه   & ...

نه دیگه بابای

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👌خودشه 

من ازش حرصیم بریزیم سرش؟

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
خیر

پس چکار به کاربرای آقای نی نی سایت دارین مضلوم تر از مانبود🤣هرچند من نی نی سایتی نیستم فقط بخاطر یه دوست موندم اینجا

ما دیوانه تر از آنیم🌻که بتوانیم زنده باشیم🦭🌵حکایتم حکایت چوپان دروغگو هست که سه بار گرگ نیومد بدروغ فریاد گرگ گرگ سرداد واسه همین تا وقتی گرگ شکم گوسفندهارو ندرید کسی دیگه باور نکرد فریادهاشو با این تفاوت که من هرسه بار فریاد واقعی سردادم  ولی گرگه ناشی بود و موفق نمیشد
2728
کلمه خاله زنک البته که توهین به همه خانم هاس و یعنی خاله ها و زن ها همش دارن حرف های بیمحتوا و سطح پ ...

یادشون نده معنیش

بذار فکر کنن  توهین به اوناست 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
چون بلدم بندازمشون بجون همدیگه

کیا رو

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
خب استاد اینا چی میگن نظر شما چیست؟کمی. نصیحتمون کن😊

الان که دارم عمیقا فکر میکنم دلم نمیخواد شوهرم عضو نی نی سایت باشه چون ممکنه شکاک و جزیی نگر بشه😅😆😁

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2740

بچه ها حوصلم سر رفته یه چارتا کاربر مرد پیدا کنید تعلیقشون کنیم😂

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
درست فرمایش میکنید 😁

خیلی مخلصم ما درس پس میدیم🫡فرمانده

ما دیوانه تر از آنیم🌻که بتوانیم زنده باشیم🦭🌵حکایتم حکایت چوپان دروغگو هست که سه بار گرگ نیومد بدروغ فریاد گرگ گرگ سرداد واسه همین تا وقتی گرگ شکم گوسفندهارو ندرید کسی دیگه باور نکرد فریادهاشو با این تفاوت که من هرسه بار فریاد واقعی سردادم  ولی گرگه ناشی بود و موفق نمیشد
یادشون نده معنیش بذار فکر کنن  توهین به اوناست

عه ،راست میگیا ،اونا که نمیدونن چی به چیه 🤣🤣🤣🤣🤣

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
پس چکار به کاربرای آقای نی نی سایت دارین مضلوم تر از مانبود🤣هرچند من نی نی سایتی نیستم فقط بخاطر یه ...

فرزندم مظلوم*

2706