2733
2734
من روانشناسی میخونم و توی کلاسمون پنجاه تا دختر هست من تک پسرم اونجا .یعنی مناسب نیستم دیگه   & ...

نه دیگه بابای

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👌خودشه 

من ازش حرصیم بریزیم سرش؟

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
2731
کلمه خاله زنک البته که توهین به همه خانم هاس و یعنی خاله ها و زن ها همش دارن حرف های بیمحتوا و سطح پ ...

یادشون نده معنیش

بذار فکر کنن  توهین به اوناست 

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
چون بلدم بندازمشون بجون همدیگه

کیا رو

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                      
خب استاد اینا چی میگن نظر شما چیست؟کمی. نصیحتمون کن😊

الان که دارم عمیقا فکر میکنم دلم نمیخواد شوهرم عضو نی نی سایت باشه چون ممکنه شکاک و جزیی نگر بشه😅😆😁

اثر ظلم محال است به ظالم نرسد🍂🍂🍂🍂

بچه ها حوصلم سر رفته یه چارتا کاربر مرد پیدا کنید تعلیقشون کنیم😂

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
پس چکار به کاربرای آقای نی نی سایت دارین مضلوم تر از مانبود🤣هرچند من نی نی سایتی نیستم فقط بخاطر یه ...

فرزندم مظلوم*