2737
2734
دیشب داشت تو تاپیک ها کامنت میذاشت با صورتی جیغ هم امضا گذاشته بخدا کاربریش یادم نیست بذار پیداش کرد ...

سانتا مارتا بود فک کنم

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی امضاش جالب بود 😂 مثل یکی دیگشون که نوشته بود این کاربری را با چنگ و دندون نگه میدارم

کلمه خاله زنک البته که توهین به همه خانم هاس و یعنی خاله ها و زن ها همش دارن حرف های بیمحتوا و سطح پایین میزنن

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2728
🤣🤣🤣😅

چقدر من یاحالم🤕😐

🤣🤣

ما دیوانه تر از آنیم🌻که بتوانیم زنده باشیم🦭🌵حکایتم حکایت چوپان دروغگو هست که سه بار گرگ نیومد بدروغ فریاد گرگ گرگ سرداد واسه همین تا وقتی گرگ شکم گوسفندهارو ندرید کسی دیگه باور نکرد فریادهاشو با این تفاوت که من هرسه بار فریاد واقعی سردادم  ولی گرگه ناشی بود و موفق نمیشد
زن  من کو😐😂

زنته؟(لحن بابا پنجعلی)

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2738
عزیزم یکی دیگ گفت اسمشو  سانتامارتا   چ رنگ صورتی هم نوشته

اره خودشه 

ما مشکی یواش بزور مینویسیم این صورتی جیغ نمی‌دونم چطور نوشته 😂😂😂

بی هیچ بهانه‌ای سراغم را بگیر ⁦🐣
بفرما 😁

خب استاد اینا چی میگن نظر شما چیست؟کمی. نصیحتمون کن😊

ما دیوانه تر از آنیم🌻که بتوانیم زنده باشیم🦭🌵حکایتم حکایت چوپان دروغگو هست که سه بار گرگ نیومد بدروغ فریاد گرگ گرگ سرداد واسه همین تا وقتی گرگ شکم گوسفندهارو ندرید کسی دیگه باور نکرد فریادهاشو با این تفاوت که من هرسه بار فریاد واقعی سردادم  ولی گرگه ناشی بود و موفق نمیشد

درود به شرفت

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ولی به نی نی سایت غیر نی نی سایتی نداره آدم عاشق که شد کثیف ترین آدم هم که باشه دیگه محاله خیانت کنه ...

درست فرمایش میکنید 😁

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2706