2733
2739
منم همینطور شوهرم یه نفهم و یه مریض به تمام معناست  سه روزه باهام قهر کرده سر این که بچه ها د ...

درکت میکنم منم الان نشسته لوله هارو داره مثلا درست میکنه همه رو شکسته همه جارو آب برمیداره همیشه دیگه کشش دعوا ندارم فقط خودخوری میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درکت میکنم منم الان نشسته لوله هارو داره مثلا درست میکنه همه رو شکسته همه جارو آب برمیداره همیشه دیگ ...

منم خسته شدم 

دوتا پسر کوچیک دارم فقط به خاطر اونا حفظ ظاهر میکنم.

حالم از ریختش بهم میخوره . 

فقط قهر می‌کنه 

منم همینطور شوهرم یه نفهم و یه مریض به تمام معناست  سه روزه باهام قهر کرده سر این که بچه ها د ...

اکثراً همینیم چون مردای ایرانی خیلیاشون فقط به فکر نیاز خودشونن و به چشم ابزار به ما زنها نگاه میکنن،،چه میشه کرد که راه فراری نیست باید ساخت

2740
نمیدونم چرا خندم گرفت , حالا چه اشکال داره ,شوهر منم سرهمین داستان داره باهام, 

اگه هر روز باشه دیگه خنده دار نیست 

اگه هر وقت رابطه داشته باشین بگه اه اون طوری که میخواستم نبود دیگه خنده دار نیست 

این که هر چقدر تلاش کنی بازم راضی نباشه. این که حتی اگه هر روزه رابطه داشته باشین بازم راضی نباشه 

این که شعورش نرسه که حال نداری مریضی خسته ای بازم قهر کنه 

این که فانتزیش حرف زدن از دیگران باشه و چون این کار واسش انجام نمی‌دی قهر کنه اینا دیگه خنده دار نمیشه

2706