2752
2734
ای بابا...بازخوبه فهمیدی...بابام مدام منت میزد وطعنه و شماتت.مادرم مدام مسخره و طعنه.تودو دقه تماس ت ...

پدرو مادرشما بهترن که سراقتو میگیرن من اونجورن که گفتم دنباله حمال میگردن برن تفریح...خانواده شوهرم هم همه از هم بدتر و به دردنخورتررررر جز پسرم کسیو ندارم

پدرو مادرشما بهترن که سراقتو میگیرن من اونجورن که گفتم دنباله حمال میگردن برن تفریح...خانواده شوهرم ...

هرکی یجورمشکل داره.انشااله خداکمکت کنه.والا بازهمسرت خوبه تواین گرونی مدام سفره بازکنه

هرکی یجورمشکل داره.انشااله خداکمکت کنه.والا بازهمسرت خوبه تواین گرونی مدام سفره بازکنه

همسرم هم حمال خانواده خودشه عاشقه حمالی برای مردمه کلا تو زندگی هیچی نداریم به خاطر حمالی هاش بعد بابام هم داییشه و بابام کاملا طرفه اونه تو دعواها اینم هواشو داره...وگرنه من این وسط هیچکاره ام

همسرم هم حمال خانواده خودشه عاشقه حمالی برای مردمه کلا تو زندگی هیچی نداریم به خاطر حمالی هاش بعد با ...

ای بابا،بازب حرف بگیرش بگواینده داریم و همه دارن پیشرفت میکنن جزما،هروقت پول دستش اومد یه مقداریش بگیرخودت پس اندازکن.سخت اینطوری.همه بیان بخورن برن اونوقت توبمونی و اینده ...

همسرمنم حمال خونوادشه همیشه.فامیلای منم دشمن میبینه .درکل تنها داراییم خداس هرجا وهرلحظه

امیدوارم عاقبت بخیرشیم

2731
ای بابا،بازب حرف بگیرش بگواینده داریم و همه دارن پیشرفت میکنن جزما،هروقت پول دستش اومد یه مقداریش بگ ...

اصلا حرف تو مخش نمیره هیچی نمیفهمه همیشه لوله هارو میشکنه لوله کش نمیاره...بعد انتظار داری اینچیزارو بفهمه؟مخش خرابه منم دیگه حوصله دعوا ندارم

عزیزم انشالله یه روزی اونقدر خوشبخت شی واز ته دل شاد باشی و خوشحال

اصلا حرف تو مخش نمیره هیچی نمیفهمه همیشه لوله هارو میشکنه لوله کش نمیاره...بعد انتظار داری اینچیزارو ...

مث من.منم ظرفیت غمهام پره.حوصله ای چیزی جزارامش روندارم.بهمچنین عزیزم.ب امید روزگارخوش