2733
2734

من خودم 4ساله جداشدم، یه خواستگار دارم با وضع مالی خوب، خانواده خوب، اخلاقش هم خوبه، خودش هم قبلا جداشده تو عقد چون دختره خیانت کرده، شرایطمون مثل همه و خوب میتونیم همو درک کنیم 

فقط یکم از لحاظ ظاهری مورد پسندم نیست و قدش کوتاهه و هم قد خودمه حدودا 160 

با خودم میگم بی خیال ظاهر بشم چون شوهر سابقم از قد و قیافه هیچی کم نداشت ولی یه دیوونه دروغگو بود، از یه بابت هم میگم صبر کنم شاید مورد بهتر اومد 🫠ولی مامانم میگه یهو سنت بالا میره و ممکنه خواستگار خوب برات نیاد 🫠🥲چیکار کنم به نظرتون؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مامانت حق میگه

تو ک یبار گول ظاهر و خوردی

پس اخلاقیات وبچسب

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›
2738

اگه تنها مشکلی که داری با قدشه به نظر من رد نکن. اگه مشکلات دیگه هم هست باز جای فکر کردن داره.

من خیلی دوستام سر اینکه خواستگاره دو سه سانت ازشون بلندتر بود و قدش بلندتر نبود رد کردن و اونا الان همه دکتر مهندس تو ناف آمریکان😂

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

عزیزم حرف اونا رو ول کن یه تحقیق جامع هم از خانواده دختره داشته باشین بعد ظاهر عادی میشه خلق و خوی خوبه که ماندنی شاید مشکل جنسی چیزی داشته دختره خیانت کرده اینا همه موارد در نظر بگیر 

مامانت حق میگه تو ک یبار گول ظاهر و خوردی پس اخلاقیات وبچسب

درسته واقعا حق میدم بهش همین یکماه پیش یه خواستگار داشتم قدش 2متر بود ظاهرش هم عاااالی ولی واقعا یه دیوونه به تمام معنا بود و یه حرفایی بهم میزد سکته میکردم 🤦🏻‍♀️

2706