2737
2734
عنوان

از ساده زیستی مادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4125 بازدید | 127 پست
آبرو ادم به یه پرده و پادری بنده یا به حرف مردم؟😂😂 اگه اینطوریه که ادم همون بهتر بمیره نه بابا&nbs ...

😂😂😂😅

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
چرت میگه جلب توجه کنه،ی پسربچه اس ک داره همه رو سرکار میذاره احتمالا

نه خیلیم راست میگم و بچه هم نیستم، متاسفانه کردن تو مغزتون که ادم اگه لوازمش کهنه باشع یا مردم پشت سرش حرف بزنن ابروش میره که کاملا کلیشه ای و چرته، نمیخواید قبول کنید بحثی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرتو ببر مشاوره.  بگو تو مگه از یساعت بعدت خبر داری؟ بگو مگه مطمئنی که ۲۰۰ سال عمر میکنی؟ نخ ...

دیشب الکی بهش گفتم پادریه رو انداهتم دور کلی فحشم داد اوردم پرتکردم جلوش گفت خاک ت سرم ک ارزشم از ی اشغال کمتره مادرم ۴۵ سالشه عزیزم واقعا ب هر زبونی بگی باهاش حرف زدم بی فایذس واقعا بایذ دنبال روانشناس باشم 

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
خب اینطوری ثروتمند شده عزیزم دیگه اگه میخواست ولخرجی کنه که دیگه پولذار نبود، بعدشم پول به راحتی به ...

ثروتمند به کسی میگن که از پولی که پس انداز کرده،، حتی به سختی،،، برای رفاه و آرامش ازش استفاده کنه،، پولی که استفاده نشه به چه درد میخوره،،،، تا،،، کیییییییی جممع کنه پولو،، برای چی،،؟ هدف از پول جمع کردن چیه؟ 

2731
عزیزم پس بمیریم؟ اگ فردا مردیم و پس انداز ب دردمون نخورد چکار کنیم

اینا ک میگن مامانت حق داره ی ادمهای هستن عین مامان خودت

بنده خداها خونواده هاشون چی میکشن ازدستشون

بابام خیلییییییی بهتره خیلییییی ولی خوب ۲۱ سال زندگی با همچین زنی اونم یکم سفت کرده

کم کم نرمش کن خودت چیرای کوچیک بگیر خیلی تعریف کن که اگه فلان تغییر و بدیم چی میشه و ... خونتون و خوشگل واسه بابات توصیف کن .. یه تیکه لباس نو واسه بابا یا مامانت بگیر نشون بابات بده . کم کم نظرش عوض میشه وقتی ببینه که با تغییر خونه چقدر روحیه اش عوض میشه

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
2740
اره واقعا نیاز دارن اینا خوبم نمیشن من خودم خیلی از درسام روانشناسیه بیماری ک ۴۵ سال این سبک زندگیش ...

پدرتون چی اگه میتونی با ایشون هماهنگ شو کم کم شروع کن وسایل خونه رو عوض کن مامانتم هر چی میخولد جلز و ولز بکنه هم برای آبروتون هم روحیه تون

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
شما بدون اینکه بهش بگی یه تیکه از وسایل وجدید بخر وعوض کن مثل پرده رو.قدیمی رو بنداز دور جلو چشمش.بز ...

خسیس ها دیگه احساس وجد و شادی و زندگی توی وجودشون مرده فقط با پول جمع کردن حس زنده بودن میکنن .. 

واقعا دلم میسوزه براشون 

دیشب الکی بهش گفتم پادریه رو انداهتم دور کلی فحشم داد اوردم پرتکردم جلوش گفت خاک ت سرم ک ارزشم از ی ...

نه چرا الکی؟ واقعا مینداختیش دور.

فقط مشاوره و روانشناس... 

خودتم باش حرف بزن مدام

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..

حرف های مزخرف فروشنده ها که ادم رو دعوت به ولخرجی میکنن اما خودشون جون به اعزراییل پس نمیدن و چندین خونه و برج دارن 😂😂

الان همینایی که دعوت به خرج کردن ، کردن، خودشون اب از دستشون نمی چکه😂

خسیس ها دیگه احساس وجد و شادی و زندگی توی وجودشون مرده فقط با پول جمع کردن حس زنده بودن میکنن ..&nbs ...

بازم ما یه پولی داریم لنگ نمونیم شما موقع نداری میخوای چیکار کنی که همه پولات رو خرج کردی 😂😂

نه خیلیم راست میگم و بچه هم نیستم، متاسفانه کردن تو مغزتون که ادم اگه لوازمش کهنه باشع یا مردم پشت س ...

بابا گور پدر مردم

!!!

خودتو لایق یه فرش سالم نمیدونی؟؟؟ لایق نیستی یه شرت سالم بپوشی؟؟

میشه بپرسم پولاتو کجا خرج میکنی ؟

احتمالا خواهر شوهر منی شما،کفشاش همیشه پاره اس،جوراب همیشه سوراخ،لیاسهای پیرزن ها رو میپوشه اونوقت همش طلا میخره جمع میکنه

2706