2733
2734
عنوان

از ساده زیستی مادرم متنفرم

4079 بازدید | 127 پست

سلام من ی دختر ۲۰ سالمه مادرم از وقتی یادمه ساده زیست و قناعت گر بود من عاشق ادمای ام ک ب فکر اینده اند اما مادرم دیگ شورش وددراورده از بچگیم منو عین خودش بار اورده مادرم همیشه لباسای پاره و کهنه میپوشه حتی لباس زیر!!تو کل زندگیش ی عطر یا ی رژ نخریده،وسایل خونه مون ک‌نگم ی پادری کهنه و مندرس دارع ک براش هیچ اهمیتی نداره همیشه رو فرشا روفرشی میکشه شاید باورتون نشه ولی عید فرش پاره رو شست ک دوباره پهن کنه!! دیگ ازش خستم حتی منی ک شاغلم میگ‌پولات الکی خرج نکن تو فرهنگ لغت مادرم چیری ب عنوان اسنپ و دور انداختن پارچه کهنه تعریف نشده دیگ خستم ازش هرچی ی حدی داره تازه من ی خواهر برادر ۱۲ و ۸ ساله دارم اونام خیلی اذیتم میکنن وضع مالی مون هم بد نی خوبه میتونه بخره و نمیخره مامانم ب حدیه ک سالی ی بارم شلوار نمیخره پادری پاره پرده پاره فرش پاره حساب بانکی پر حتی دندوناش درست نمیکنم چکارس کنم؟

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ساده زیست نیست خسیسه

میگ برای اینده شما جمع میکنم من ایندم اینه ی خواستگار برام بیاد حیثیتم بره ؟ نداشت ی چیزی داره و نمیخره هیچوقت کمتر از ده میلیون ت کارتش نیست

2740
نمیدونم فکر نکنم  درست شه شما برای خودت زندگی کن

زندگی منم اینجاعه خوب💔کاش نداشت زوزم نمیگرفت

شما دیگه ی فرد مستقل هستی ب لحاظ درآمدی 

بی توجه به تذکرات ایشون، هر جور دوس داری خرج کن ،ضمنا این وضعیتی ک توصیف کردی متاسفانه روی خواستگارایی ک برای شما میخوان بیان ب شدت تاثیر منفی میذاره

وقتی حقوق بعت میدن لباس مرتب برا خواهر و برادر و خودت بخر مادرتون خسیسه مادر منم همینه هیچ پیشرفتیم ...

اره جدیدا برا خودم میگیرم برا اونا هم بچها و منم عین خودش بار آورده زور میاد بهم پول خرج میکنم

2706