2752
2734
عنوان

از ساده زیستی مادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 127 پست
نه من از زندگیم راضیم 

عشقم بعد صد سال اگ ی وقت فوت شدین همسرتون ی زن دیگ بگیره همه اینایی ک از شکم و پوشش تون زدین مال اون بشه خوبه😭؟البته دور از جون تون

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی ادم پادری و پرده نداشته باشع میمیره؟ 🧐

نمیمیره ولی حیثیت و آبرو بچه هاشو میبره متوجهی? احتمالا عمدا داری این حرفارو میزنی اگه جدی میگی که نیاز به دکتر داری

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.
چاره دیگ ای نیست عزیزم💔منو جوری بار اوردن داشتم ا دندون درد میمردم اون موقع ک پول نداشتم دلم نمی او ...

ایشالا ی ازدواج خیلی خوب ,شمارو نجات بده از این زندگی دختر خوب ❤️

نه بابا همسر کیلویی چنده 😂😂

بخدا زندگی معلوم نیست ن باید خیلی ولخرج باشی ک بدبخت شی ن عیت مادر من زندگیت بشه زدن از پوشش و لوازم زندگی😭

ایشالا ی ازدواج خیلی خوب ,شمارو نجات بده از این زندگی دختر خوب ❤️

ممنون از دعای قشنگ تون💜🙏پایددار باشین

نمیمیره ولی حیثیت و آبرو بچه هاشو میبره متوجهی? احتمالا عمدا داری این حرفارو میزنی اگه جدی میگی که ن ...

چرت میگه جلب توجه کنه،ی پسربچه اس ک داره همه رو سرکار میذاره احتمالا

نمیمیره ولی حیثیت و آبرو بچه هاشو میبره متوجهی? احتمالا عمدا داری این حرفارو میزنی اگه جدی میگی که ن ...

آبرو ادم به یه پرده و پادری بنده یا به حرف مردم؟😂😂 اگه اینطوریه که ادم همون بهتر بمیره نه بابا  اینا یک سری حرف چرته که از بچگی کردن تو مخمون 

یعنی ادم پادری و پرده نداشته باشع میمیره؟ 🧐

ادم وقتی تو یه خونه با وسایل کهنه باشی افسرده میشی قرار نیست خیلی تجملاتی باشی ولی میتونی خونتو زیبا کنی و از زندگیت لذت ببری ، 

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 

مادرتو ببر مشاوره. 

بگو تو مگه از یساعت بعدت خبر داری؟ بگو مگه مطمئنی که ۲۰۰ سال عمر میکنی؟ نخوری نپوشی نگردی بعد پولایی ک جمع کردیو بزاری برا کیو بری؟؟؟؟

کارتشو یواشکی بردار برو برا خونه خرید کن‌. تو دختری سر و وضع خونه بشددددت رو آیندت تاثیر داره. فکر میکنند بدبخت بیچاره اید آدمای سطح پایین برات میاد. 

یروز که مامانت خونه نیست یه نایلون بردار تمومه لباسای کهنشو بنداز دور. نرار دم درا چون میره برمیداره‌ . 

اینجوری مجبور میشه بره بخره. 

نهایت میبینی حریفش نمیشی خونه اجاره کن ازش جدا شو. بگو تا وقتی خسیسی من برنمیگردم. واقعا درک نمیکنم اینجور آدما اصلا معنای زندگی که خودش به اندازه کافی چرت هست رو هیچوقت نمیفهمن. درک نمیکنم زنی هیچوقت واسه خودش یه شال نخره یه رژ نخره یه کافیشاپ نره. اینا پولو واسه کی و واسه کِی جمع میکنند؟،؟ 

مامانت باید خیلی جوون باشه احتمالا چهل سال درسته؟ 

یادش بخیر، روزگاری خنده بر هر درد بی درمان دوا بود..

اره واقعا نیاز دارن اینا خوبم نمیشن من خودم خیلی از درسام روانشناسیه بیماری ک ۴۵ سال این سبک زندگیش بوده درست نمیشه ک

2706