2752
2734
عنوان

از ساده زیستی مادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 127 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونی ی دستی ب خونه بکش ،  اگر نمیتونی هربار ک خواست خواستگار بیاد خونه کس دیگه مراسم رو برگز ...

میخوام وام بگیرم از محل کارم۶۰ تومن ی چیزایی بخرم

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود
خب اینطوری ثروتمند شده عزیزم دیگه اگه میخواست ولخرجی کنه که دیگه پولذار نبود، بعدشم پول به راحتی به ...

فک کنم شما هم مثل مادر استارتر هستید

خواهرانه میگم تو سبک زندگی تون تجدید نظر کنید

روز خوش 

نه خود خوری  نه کسی دهی  گنده شود به سگ دهی

اره دقیفا اخرش یا عروسش میخوره یا زن دوم یا یکی

اره واقعا درمان نیاز داره مادرم دلم براش میسوره خدایی نکرده دو روز دیک بمیره هم عروس میخوره یا پدرم ...

با پدرت صحبت کن در این مورد ، بابات هم زورش میاد خرج کنه؟

لطفا امضام و بخونید برای پسرم دعا کنید زبونش باز بشه حرف بزنه،   شوهرم عاقل بشه،  دعا کنید بتونم بدهی هامو بدم و زندگیم آرامش بگیرم واسه دخترم دعا کنید دعام کنید 
اخه وظیفه تو نیست،گناه داری 😟 ولی بازم چون ناچاری اشکال نداره

چاره دیگ ای نیست عزیزم💔منو جوری بار اوردن داشتم ا دندون درد میمردم اون موقع ک پول نداشتم دلم نمی اومد برم دکتر

بنظرم رفتار مادرتون کاملا درست و بجاست پول علف خرس نیست ادم به هرکس بده، شما هنوز طعم کارتن خوابی و ...

گداصفت بودن با حسابگر بودن فرق داره آدم با خوب زندگی کردن خرابه نشین و کارتن خواب نمیشه🙄🙄🙄

با پدرت صحبت کن در این مورد ، بابات هم زورش میاد خرج کنه؟

بابام خیلییییییی بهتره خیلییییی ولی خوب ۲۱ سال زندگی با همچین زنی اونم یکم سفت کرده

2706