2733
2734
عنوان

از ساده زیستی مادرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 127 پست
تو اینطوری نباش  مطمئنا نوع تربیت شون باعث شده توام وقتی خرج کنی عذاب وجدان بگیری ،اما حتی اگر ...

دقیفا میخوام برم دکتر چون دیگ کم اوردم خواستم از شما کمک بگیرم بیینم حرف من درسته یا کارای مادرم

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم رفتار مادرتون کاملا درست و بجاست پول علف خرس نیست ادم به هرکس بده، شما هنوز طعم کارتن خوابی و تو خرابه زندگی کردن رو نچشیدید، همونایی که میگن خرج کن بهشون زنگ بزنی بگی مریض شدم صد تومن بده عمرا نمیدن، برای همون مغازه دار بخوای کارگری کنی جونش در میاد تا پولت رو بده 

[QUOTE=332776290]گاهی ی  چیزای خودت بخر شاید خجالت بکشه[/QUOTEاره میخوام کم کم این کارو کنم شده وام بگیرم ۵۰ میلیون ی فرش و ی پرده بخرم

بنظرم رفتار مادرتون کاملا درست و بجاست پول علف خرس نیست ادم به هرکس بده، شما هنوز طعم کارتن خوابی و ...

عزیزم مادر من هم ۲خونه داره هم ماشین داره هم طلا داره هم زمین دارنهم حساب بانکی دیک در حد خرید چیزای مث لباس پاره حق داره😭

اینا توجیه هایی هست که خسیس ها میارن ربطی ب آینده نداره باید درمان بشن

اره واقعا درمان نیاز داره مادرم دلم براش میسوره خدایی نکرده دو روز دیک بمیره هم عروس میخوره یا پدرم میره زن میگیره اخه چطور روش میشه جلو بابام شرت پاره بپوشه در صورتی ک پدرم ماهی ۵ میلیون بهش میدهههه😭

دقیفا میخوام برم دکتر چون دیگ کم اوردم خواستم از شما کمک بگیرم بیینم حرف من درسته یا کارای مادرم

ببین اینو بدون مردم خیلی پدر سوخته ان، همینا رو مدنظر قرار میدن و شما رو قضاوت میکنن 

الان دیگه دوره ،دوره‌ی تجملاته متاسفانه،  ممکنه خیلی از کیس های خوب ازدواج رو ب همین راحتی از دست بدی ،پس خودتو نجات بده

عزیزم مادر من هم ۲خونه داره هم ماشین داره هم طلا داره هم زمین دارنهم حساب بانکی دیک در حد خرید چیزای ...

اگه میخواست مثل شما فکر کنه که هیچکدوم رو نداشت تازه باید بهش کمک کنی بیشترش کنه و واقعا خشبحال مادرتون 

ساده زیست نیستن بشدت خسیس هستن  و گاهی چقدر بده همچین زن هایی خودشون رو در این جایگاه میبینن ب ...

دقیقا بدبخته و ما روهم بدبخت کرده

بنظرم رفتار مادرتون کاملا درست و بجاست پول علف خرس نیست ادم به هرکس بده، شما هنوز طعم کارتن خوابی و ...

فرش و پرده ی پاره ،لباس و لباس زیر پاره ، وقتی پول داری و خرج نکنی هیچ فرقی با کارتن خوابی نداره

خدا انسان ها رو عزت مند آفریده،  اینجوری خدا هم قهرش میگیره و روز ب روز به فقرشون اضافه میکنه

اره واقعا درمان نیاز داره مادرم دلم براش میسوره خدایی نکرده دو روز دیک بمیره هم عروس میخوره یا پدرم ...

سلام خب با بابات برو وسایل خونه بخر. مادرتو ببر روانشناس بهش بگه که اشتباه میکنه.  خدای نکرده هم خواستگارای خوب میپره هم پدرت میره سراغ یکی دیگه

ببین اینو بدون مردم خیلی پدر سوخته ان، همینا رو مدنظر قرار میدن و شما رو قضاوت میکنن  الان دیگ ...

چطوری نجات بدم عزیزم؟ چ کاری از منه ۲۰ ساله ی دختر جووون بر میاد اخه چگار کنم؟ اتفاقا.ی اقا پسر خوبیم هس ک قصدش خیره ولی با این خانواده...

2706