2733
2734
عنوان

چقدر مراعات همسرتون رو تو خرید میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 87 پست
اوهوم...اگه به وقت بگم من برای فلان جا خرید نکردم.میگه من ک بردمت...خودت نخریدی

خب پس براش مهم نیست خرج کنی

اگه خونه و ماشین داری خودت محروم نکن و پول ذخیره نمی کنید نذار ته دلت بغض بمونه 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اوهوم...اگه به وقت بگم من برای فلان جا خرید نکردم.میگه من ک بردمت...خودت نخریدی

خب عزیزمن راست میگه

هروقت رفتید بیرون به قصد خرید چیزی بخر! 

نداشته باشه نمی‌بره حالا که برده یعنی داره 

چرا الکی قناعت بیخود میکنید؟

قناعت هم جای خودش 

لازم نیست آدم ماهی سه دست مانتو بخره ولی شش ماه یک بار یه مانتو نیازه 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
خیلییییی مراعاتشو میکنم اونم خیلی قدردانه حقیقتا همو درک میکنیم

اینکه قدردانه نکته مثبتیه

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
نه ..خودم حس میکنم....وقتی میرم یه جنسی رو بخرم و میبینن قیمتش بالاست...من میگم قیمتش بالاست نمی‌خوا ...

عزیزم نگو قیمتش بالاست عادت میکنه بخر یا برای خودت ماهانه بگیر از پول خودت خرج کن

🕊✌🏻
نه ..خودم حس میکنم....وقتی میرم یه جنسی رو بخرم و میبینن قیمتش بالاست...من میگم قیمتش بالاست نمی‌خوا ...

معذرت میخوام اینو میگم ولی وقتی خودت خودتو لایق یه دست لباس مثلا 

نمیدونی 

چرا یکی دیگه باید تورو لایق بدونه؟؟

2740

۴۱ سالمه همسرم هم ۴۵ ساله هستن 

حدودا ۱۴ ساله عروسی کزدم بچه هم ندارم 

چون فقط خودم و شوهرم هستیم کلا هر دوتامون لزومی نمیبینیم که مراعاتی کنیم تو خرید هر چی ببینیم و خوشمون بیاد میخریم 

البته اوایل ازدواجم هم همینطوری بودم 

اگر بچه داشتم مسلما خرید اون ارجح بود 

از خودگذشتگی نکن که فقط ارزش خودت میاد پایین

من شوهرم وضعش خوبه اما چون من از روز اول مراعات کردم الان واسه همه خرج میکنه جز من

لباس عیدی خواهرشو گرفته

پول لیفتینگ پوست مامانشو داده

همه هم میلیونی

اما من گفتم یه ضدآفتاب بخرم تموم شده میگه پول ندارم حالا زیر دویست تومنم هست

امیدوارم همین امروز خبر مرگشو بشنوم بس که ظالمه

من اصلا مراعات نمیکنم و بعد چندین سال زندگی هم بهت میگم مراعات نکن

منم تقریبا ده سال همینطور بودم....ولی هیچوقت نگفته بهار مراعاتمو کردی...فقط هر بار گفتم فلان چیز رو میخورم میگه من من ک بردمت خزید...خودت نخریدی

منم مثل شمام از اول ازدواج مراعاتش رو کردم

کل خریدی که تو عقد و عروسی ... کرد حلقه ازدواج که خیلی سبک برداشتم، یه مانتو شلوار عقد و هزینه آتلیه همین

باور نمی کنی آرایشگاه خیلی گرون رفتم بهم گفت چقدر شد بگو واریز کنم چند سال قبل 3500 هزینه اش شده بود که خیلی بالا بود نسبت به همه جا  گفتم 500 بقیه اش رو خودم حساب کردم

دیگه هیچ کاری نکردیم که تونستیم خونه بگیریم

الانم همینم درآمدم رو آوردم تو زندگی 

نمی دونم کارم درست بوده تو این سالها یا نه

ولی چیزی توی دلم نمونده چون خودم شاغلم خریدم و خانواده ام کمک مالی زیادی می کنن بهم

امیدوارم همسرامون قدرشناس باشن

مجردم

خیلی مراعات بابامو میکنم

چون میدونم ذره ذره داره پس انداز میکنه واسه آیندمون چون میدونم از خودش میزنه به خاطر آینده بچه هاش نامردیه مراعات نکنم

اگه لازم نداشته باشم وسیله ای رو نمیخرم

۴۱ سالمه همسرم هم ۴۵ ساله هستن  حدودا ۱۴ ساله عروسی کزدم بچه هم ندارم  چون فقط خودم و شو ...

شما فکرکنم همون زوجی بودید که علاقه به بچه نداشتید 

درسته؟ 

برام جالب بود 🌹

2706