2733
2739
عنوان

چقدر مراعات همسرتون رو تو خرید میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 87 پست
از خودگذشتگی نکن که فقط ارزش خودت میاد پایین من شوهرم وضعش خوبه اما چون من از روز اول مراعات کردم ا ...

💔💔

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

مجردم ولی  زندگی پدر و مادر که میبینم متوجه میشم مادر من با از خود گذشتگی زیاد باعث شده بابام فکر کنه خرج نداره حالا الآن بهتر شده. شب یلدا رفتیم شهرستان خونه خانوادش ورداشته میگه شیرینی ضرر داره الآن اونا هم خریدن پولشو میدم آجیل میخرم! حالا تو خونه واسه ما آجیل نمیخره مامان ساده من هم بهش گفتم لباس بردار فکر جیب شوهرش بود.

آجیل هم ما همون شب دیدیم قایم کرد با دختر و نوه هاش بخوره

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
2738
بله خودمون هستیم  بچه نمیخوایم

👌👌👌

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
خید بچه رو کردم..برای اون هر قیمتی هر جا باشه بهترین رو‌میخره

به هر حال بودجه خانواده برای خرید محدوده وقتی قسمت اعظم بودجه برای بچه صرف بشه بقیه اعضا خانواده باید کمی مراعات کنند 

حالا شما درآمد ‌و وضعیت شوهرت رو بهتر میدونی 

یکی از فامیلهای شوهرم زوج جوونی هستن یعنی خانوم حدود ۲۹ ساله و آقا ۳۵ ساله است سه تا هم بچه دارن خیلی هم بچه هاشون شیک میپوشن خود خانومه هم هر روز ست های جدید میپوشه به هر حال حتما سطح درآمدشون در اون حدی عست که همشون آنقدر شیک بگردن دیگه 

خود من و شوهرم چون بچه نداریم و همه درآمدمون صرف خودمون میشه راحت و بی دغدغه خرید میکنیم

درست میگی

پس لطف کن اشتباه میلیونها زن از خود گذشته رو تکرار نکن و بعد از ظهر برو بیرون برای خودت خرید کن نمیخواد خرج سنگین بندازی یه چیزی در حد متوسط الان کفش دیگه جفتی یه تومن کمتر نیست تو هم لازم نیست بری از دستفروشها سیصد تومنی بخری همون یه تومنیو بخر هرجا من مانتو شلوار دیدم عادی هاش در حد یک ، یکو‌خورده ای بودن تو هم همینقدر خرید کن الانم عیدی پاداشونو دادن خیالت راحت داره که خرج کنه آجیل و میوه و هفت سینم یادت نره

خانمها زندگیو به خودشون سخت میکنن بدون اینکه ارزش خودشونو بدونن بعد میان میگن چرا عید خوش نمیگذره ، خب خودتون نمیذارید بهتون خوش بگذره...

2706