2737
2739
عنوان

چقدر مراعات همسرتون رو تو خرید میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1313 بازدید | 87 پست
من همسری ندارم، پارتنرمم مراعاتشو زیاد میکنم، الان مثلا قرار بود بریم شلوار و کفش بخریم برای من هنوز ...

پارتنر دیگه وظیفه خرج کردن نداره!!!

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
من مراعات نمیکنم ،غلط کرده  هم خرید کردم حسابی ،هم دندونام رو کامپوزیت کردم، هم ارایشگاه رفتم ...

ببخشی یه کارمند چجوری میتونه این همه هزینه کنه ،اینم باتوجه به حقوقای کم وتورم نجومی!!!

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پارتنر دیگه وظیفه خرج کردن نداره!!!

بستگی به نوع رابطه داره. توی رابطه ما لابد وظیفشو داشته وگرنه خیالت راحت یه قرونم خرج نمیکرد 😄 انگار اینارو نمیشناسی، یه ذره کیسه خلیفه رو شل میکنن انگار از شیشه عمرشون کم شده جونشون بالا میاد، وقتی یکی داره خرج میکنه لابد خودش دودوتا چهارتاشو کرده دیده اوکیه منو شما نمیخواد الکی حرص و جوششو بزنیم 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
هیچی..رفتم ک بخرم..قیمت ها رو ک میدید به جوری میشد منم رودربایستی دارم باهاش...از اون اخلاقا ندارم ک ...

چقد خوبی 

چرا من غرور ندارم پس 

هرچی بخوام با سلیطه بازی بدست میارم ،خودم‌میدونم خیلی بده

2742
ببخشی یه کارمند چجوری میتونه این همه هزینه کنه ،اینم باتوجه به حقوقای کم وتورم نجومی!!!

عزیزم کارمنده نگفتم حقوقش کمه 

کارمند ساده نیست ،پست داره.

ولی اگر نداشت هم من درخواست هام زیاد بود

از اینکه مراعات می‌کنی اذیت نمیشی بعدش؟

نه مثلا چند بار تو خرید لباس مراعات کردم دیدم نبابا فایده نداره اگ یدونه مانتو بخام گیر میده دوتا بخر وگرنه شر بپا میکنه دیدم ارزش نداره بخام اینجوری خودمو اذیت کنم پس بیخیال شدم 

بستگی به نوع رابطه داره. توی رابطه ما لابد وظیفشو داشته وگرنه خیالت راحت یه قرونم خرج نمیکرد 😄 انگا ...

عزیزمممم طوری جواب دادی من دهنم بسته شد،موفق باشی گلم

2740
عزیزم کارمنده نگفتم حقوقش کمه  کارمند ساده نیست ،پست داره. ولی اگر نداشت هم من درخواست هام زی ...

اهان ،بله ،کارمند رده بالا خیلی خوبه انشالله همیشه زندگی براتون پر از شادی باشه