2733
2734
عنوان

چقدر مراعات همسرتون رو تو خرید میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 87 پست

من مراعات نمیکنم ،غلط کرده 

هم خرید کردم حسابی ،هم دندونام رو کامپوزیت کردم، هم ارایشگاه رفتم ،هم یه گردنبند طلای کارتیر هم عیدی خواستم ک خریده.

شوهرم پولدار نیست ،کارمنده ،

ولی اوایل خیلی رعایت کردم ،عین موش بودم,,دیدم نههههه مردها خیلی گاون!تا نگی میخوای واقعاااا نمیفهمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همسری ندارم، پارتنرمم مراعاتشو زیاد میکنم، الان مثلا قرار بود بریم شلوار و کفش بخریم برای من هنوز نرفتیم میگم شاید دم عیده تعطیله حقوقشم خرج کرده پولی براش نمونده، ولی خب از خیر اون دوتا اگه بگذرم لااقل پارچه باید بریم بخریم که لباس بدوزم

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
اشتباه می‌کنی رعایتشو می‌کنی اونم پررو شده دیگه  من واقعا هر چی بخوام میخرم اهل رعایت کردن نیس ...

ب جهنم ک میگه 

والا بگو ما پول پرست نباشیم شما میرید برا یکی دیگه خرج میکنید ،منم مثل شمام عزیزم ،موفق باشید 😁

من مطمینم ک اینه.....ولی لامصب نمیتونم خرج کنم..حتی واجبات...دلم میسوزه

اصلا دلت نسوزه منم اوایل اینجوری بودم از نیازام میزدم دیدم شوهرم بیخیال خونه استراحت میکنه دیگه فهمیدم زن قانع باعث پسرفت زندگی میشه الان خداروشکر شوهرمم زرنگ شده به فکر کار و درآمد بیشتره

2740
ب جهنم ک میگه  والا بگو ما پول پرست نباشیم شما میرید برا یکی دیگه خرج میکنید ،منم مثل شمام عزی ...

😆😆😆😆آره واقعا ...خیلیم نباید رعایت مردا رو کنیم زیادی خوش خوشانشون میشه 

عالیه 😍😍شما هم همینطور 🥰🥰

یعنی حتی اگه نداشته باشه ولی شما از یه چیز خوشتون بیاد، بخواید بخرید، میگین هر جور شده باید پول بدی ...

من به هیچ عنوان نمی‌گم....و می‌دونم اگه هم اون جنی رو بخرم نمیتونم استفاده کنم....چون پز از انرژی منفیه....ولی خیلیا اینکار و میکنن

خیلی بده.....ایکاش بتونیم هزینه کنیم برای خودمون 

این روال دیگه هم برای ما عادت شده هم از نظر شوهرامون دیگه وظیفه مونه ازخودگذشتگی کنیم و چیزی نخوایم و اینا ، قدرم که نمیدونن

کاربری دست سه نفره ، لطفا برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
شما برای عید هیچی نخریدی لباس و اینا؟

هیچی..رفتم ک بخرم..قیمت ها رو ک میدید به جوری میشد منم رودربایستی دارم باهاش...از اون اخلاقا ندارم که بگم الا و بلا می‌خوام...غرورم اجازه نمیده....

2706