2726
عنوان

پسری ک رفته از رابطه برمیگرده؟

1635 بازدید | 130 پست

من سه سال تو رابطه بودم خیلی دوسم داشت عاشقم بود منو نگه داشت چندروزه یهو نمیدونم چیشد بهش گفت باید تموم کنیم خانوادم راضی نیست مطمئنم دوسم داره یعنی برمیگرده 

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه مثل هم نیستن

بعضیا برنمیگردن واقعا

ولی خیلیا برمیگردن!!! یا تو مجردی برمیگردن یا وقتی زن دارن میان آه و ناله و ابراز دلتنگی میکنن

أَکْثَرُهُمْ لا یَعْقِلُونَ، أَكْثَرُهُمْ لَا يُؤْمِنُونَ، أَكْثَرَ النَّاسِ لَا يَشْكُرُونَ، كَثِيرًا مِنْهُمْ لَمُسْرِفُونَ، كَثِيرًا مِنَ النَّاسِ لَفَاسِقُونَ… این توصیف خدا از بیشتر ما انسان‌هاست. غم انگیز و باعث شرمساریه!!! بیشترشون فکر نمیکنن. بیشترشون ایمان ندارن. بیشترشون تشکر نمیکنن. بیشترشون اسراف میکنن. بیشترشون فاسد و فاسق هستن و……..!!! خدا به بندگانش کرم و بخشایش دارد، ولى بیشتر مردم سپاس‌گزار نیستند. آل عمران 110... آنها نعمت خدا را می‌شناسند، سپس آن را انکار می‌کنند و بیشترشان ناسپاسند! بقره 243؛ نمل 73. (با اندکی تفاوت)... نعمت‏ خدا را مى ‏شناسند اما باز هم منكر آن مى ‏شوند و بيشترشان كافرند. نحل 83... آنها هنگامی كه اذان مي‏گوئيد و مردم را)به نماز مي‏خوانيد آن را به مسخره و بازی مي‏گيرند، اين بخاطر آن است كه آنها جمعی هستند كه اندیشه نمی‌کنند.. مائده، ۵۸... اگر اکثر مردم روى زمین را اطاعت کنى، تو را از راه خدا گمراه سازند؛ زیرا جز از پى گمان نمی‌روند و جز به دروغ سخن نمی‌گویند.انعام، 116... خداوند نسبت به مردم صاحب فضل و كرم است هر چند اكثر مردم شكرگزاری نمی‏كنند. غافر 61... پروردگار تو نسبت به مردم فضل و رحمت دارد ولی اكثر آنها شكرگزار نيستند. نمل 73... و……..
احتمالا 

اون عاشق تر بود کلی خاطره ساختیم چقد روزای سخت داشتیم همه میدونن باهم بودیم اصلا یهو نمیدونم چش شد درست مثل زن وشوهرا بودیم 

برنگرده سنگین تره

ملورین بابا❤️ دخترم چشمای معصوم تو رو نمیزارم کسی از من بگیره تو دلیل این نفس کشیدنی تو نباشی دل من هی میگیره توی این شبای بی ستارگی تو برام ستاره ای خوب میدونی کاری کردی که بخندم با نگات تو برام بخند تا هرجا میتونی تو برام معنی زنده بودنی تو رو تا ابد تو قلبم میزارم تو دلیل این نفس کشیدنی عشق من تویی که با هر نفست انگاری صاحب خوشبختی منم دخترم با تو قشنگه زندگی وقتی باشی دل به دریا میزنم❤️
اگه هم برگرده اون رابطه دیگه مثل قبل‌نمیشه

اخه رابطمون مثل زن و شوهراس خیلی همو میخواستیم همه جارفتیم یهویی نمیدونم طلسم شد چیشد 

2706